Заробіток для аферистів

Цього року очікують сплеск шахрайств в “автоцивілці” 

Цього року очікують сплеск шахрайств в “автоцивілці” 

Різке збільшення кількості незаконних претензій на отримання виплат очікується в сегменті обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників (ОСЦПВ). Умови для цього водіям створили впродовж січня-лютого, інформує “Деловая столица”.

По-перше, з початку поточного року істотно збільшився ліміт відшкодування, який постраждалі можуть отримати в компанії з “автоцивілки” в межах європротоколу. По-друге, у лютому набули чинності поправки до закону про “автоцивілку”, що дозволяють потерпілим у ДТП отримувати гарантовані виплати щодо шкоди життю і здоров’ю, не надаючи підтверджувальних документів про свої видатки.

Фінансисти стверджують, що “автоцивілка” вже стала улюбленим способом заробітків для аферистів, відібравши пальму першості у КАСКО. Це сталося насамперед тому, що такий вид страхування став масовим, а кількість укладених договорів КАСКО останнім часом зменшується.

“Недобросовісні страхувальники починають застосовувати свої “вміння” в обов’язковому страхуванні”, – каже представник однієї зі страхових компаній, інформує “Львівський портал”. Окрім того, страховики постійно ускладнюють договори КАСКО, роблячи їх нецікавими для шахраїв.

Нині найчастіше аферисти отримують незаконне відшкодування, інсценуючи аварію або оформивши віртуальну пригоду на дорозі. Близько 50% виявлених випадків шахрайства – це підставні страхові події за “автоцивілкою”. Діють у цьому виді шахрайства як окремі правопорушники, так і добре організовані угруповання, які спеціалізуються на страховому криміналі.

Страховики певні, що збільшенню обсягів збитків від шахрайства можуть запобігти тільки узгоджені заходи, а тому вони хочуть об’єднати свої бази даних. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8643 / 1.53MB / SQL:{query_count}