Поскаржитись прокуратурі

Правоохоронні органи та органи контролю й надалі незаконно втручаються у діяльність підприємств

Правоохоронні органи та органи контролю й надалі незаконно втручаються у діяльність підприємств

Прокуратура Львівщини і далі відслідковує протиправні дії працівників правоохоронних органів та органів контролю, які заважають працювати підприємцям. Так, торік за результатами розгляду понад 40 подань прокуратури до дисциплінарної відповідальності притягнуто 82 посадових особи правоохоронних та контролюючих органів. Про це “Пошті” повідомили у прес-службі  прокуратури Львівської області. 

Цього року за наслідками прокурорських перевірок із зазначених питань уже внесено 18 подань. Наразі двох посадових осіб притягнули до відповідальності. Ще 17 документів реагування перебувають на розгляді. 

Також з’ясовано, що перевірки підприємств працівниками міліції часто проводять за відсутності в райвідділах книги реєстрації направлень працівників на перевірку суб’єктів господарської діяльності, а осіб, відповідальних за їх ведення, взагалі не призначають.

Нагадаємо, у прокуратурі Львівщини працює гаряча лінія (0-800-50-12-80), зателефонувавши на яку можна надати інформацію про факти незаконного втручання у підприємницьку діяльність із боку службових осіб правоохоронних органів та органів контролю. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8898 / 1.52MB / SQL:{query_count}