Ласа земелька

У Львові земельних махінаторів засудили до п’яти років позбавлення волі

У Львові земельних махінаторів засудили до п’яти років позбавлення волі

Співробітники СБУ викрили трьох посадовців, які протиправно заволоділи комерційно привабливими земельними ділянками у Львові на загальну суму понад два мільйони гривень. Про це повідомили в прес-службі СБУ у Львівській області. 

Встановлено, що посадова особа управління Держкомзему, ДП “Центр Державного земельного кадастру” та двоє директорів львівських ЛКП використали підроблені рішення одного із місцевих судів, на підставі яких незаконно видали та зареєстрували на ім’я місцевих мешканців державні акти на право власності на три земельні ділянки під забудову в елітних районах Львова.

Рішенням Шевченківського районного суду

м. Львова посадовців було визнано винними у скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 358 (підроблення документів), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі із встановленням дворічного випробувального терміну. Державні акти на право власності на вказані земельні ділянки скасовано, їх повернули у власність громади Львова. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9340 / 1.52MB / SQL:{query_count}