Узявся за старе…

На Львівщині чоловік залишився без засобу зв’язку, щойно познайомившись із шахраєм

На Львівщині чоловік залишився без засобу зв’язку, щойно познайомившись із шахраєм

Не відбувши покарання за крадіжки, 25-річний затятий крадій знову наважився на злочин. Житель міста Стебник Дрогобицького району узявся за старе, навіть не дочекавшись вироку суду.  

Як інформує прес-служба міліції області, у листопаді минулого року, тиняючись без діла, молодик помітив на лавці чоловіка, який безтурботно відпочивав. Зловмисник підійшов до незнайомця, привітався і присів поряд. Слово за словом – чоловіки познайомились. Зловмисник одразу помітив, що його співрозмовник має дорогий мобільний телефон. Залишалося тільки якось його виманити. 

Незнайомець нетутешній, у місцевості не орієнтувався. Зловмисник помітив це одразу і зрозумів, що дезорієнтацією чоловіка можна скористатися. Він запропонував своєму співрозмовникові прогулятися і скуштувати домашнього вина, яке нібито власноручно приготував його давній товариш. Не відчувши жодної небезпеки, чоловік погодився. Вдвох вони прийшли у двір і зупинилися біля одного з під’їздів. Лиходій “пригадав”, що залишив свій мобільний телефон вдома і попросив зателефонувати з мобільного свого нового знайомого. Чоловік охоче погодився і запропонував свій телефон. 

Зловмисник вдавав, що розмовляє з товаришем по телефону, домовляючись про зустріч.  У той час довірливий чоловік присів і затягнувся сигаретою, не звертаючи уваги на нового друга. Зловмисник непомітно зайшов у під’їзд будинку, а чоловік терпляче чекав, не підозрюючи, що цей під’їзд є прохідним. 

Викрадений телефон зловмисник здав у ломбард, а отримані кошти витратив на власні потреби. У ході проведення оперативно-розшукових дій правоохоронці встановили особу, а згодом затримали зловмисника.  

Слідчі Дрогобицького міського відділу міліції притягнули особу до відповідальності за ч. 2  ст. 190 КК України (шахрайство). 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8081 / 1.53MB / SQL:{query_count}