Так і до аварії рукою подати…

Два молодики задля наживи викрали деталі верхньої будови колії

Два молодики задля наживи викрали деталі верхньої будови колії

У чергову частину лінійного відділу міліції на станції Львів надійшло повідомлення про те, що на залізничному перегоні Соснівка–Гірник виявлено пошкодження залізничного полотна, а саме викрадено 19 рейкових підкладок та 201 костиль. Про це інформує прес-служба УМВСУ на Львівській залізниці. 

Працівники транспортної міліції за підозрою у кра­діжці затримали 22 та 20-річних жителів Сокальського району, які з метою наживи викрадали деталі верхньої будови колії. Під час слідства підозрювані зізналися у скоєнні злочину та вказали пункт прийому металобрухту, на який здали, звичайно ж, за мізерні гроші, викрадене майно залізниці.

На цьому відрізку колії проходять багато як пасажирських, так і вантажних поїздів, і будь-яке втручання чи пошкодження залізничного полотна може призвести до непоправних наслідків. “Крадії пошкодили близько ста метрів полотна. Що найприкріше, це могло призвести до розшивання колії та провалювання колісної пари і, як наслідок, поїзд міг перевернутися”, – каже начальник УМВСУ на Львівській залізниці Володимир Дитюк.

УМВСУ на Львівській залізниці вкотре попереджає: будь-яке незаконне втручання у роботу залізничного транспорту чи об’єктів залізниці тягне за собою кримінальну відповідальність 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8585 / 1.53MB / SQL:{query_count}