Забувають про Правила…

У січні в ДТП у Львові четверо людей загинуло, 44 були травмовані 

У січні в ДТП у Львові четверо людей загинуло, 44 були травмовані 

За січень 2013-го на до­рогах Львова стало­ся 42 дорожньо-транс­портні пригоди з постраждалими. Під час цих дорожньо-транспортних пригод четверо осіб загинуло та 44 отримали тілесні ушкодження. Про це інформує прес-центр ДАІ Львова. Так, 25 ДТП пов’язані з наїздом на пішоходів: троє пішоходів загинуло, 25 – отримали тілесні ушкодження. 

ДАІ Львівщини розробила комплекс профілактичних заходів, спрямованих на попередження дорожньо-транспортних пригод щодо виявлення та припинення порушень ПДР України пішоходами, які проводяться з 8 лютого до 9 березня 2013 року.

Найтиповіші помилки, що вчиняють пішоходи, – раптовий вихід на проїзну частину (в тому числі на зебру) та вихід на проїзну частину позаду транспорту, який стоїть. Украй важливо звернути увагу батькам: прогулюючись з дітьми, особливо з маленькими, у жодному разі не можна відпускати їх від себе. Куди побіжить малеча, спрогнозувати досить складно як водієві, так і батькам. Щодо дитячих візочків, то необхідно не виштовхувати коляску на проїжджу частину першою, а виходити попередньо самому і оцінити ситуацію.

ДАІ застерігає пішоходів: краще витратити кілька хвилин і пройти зайві метри, чим спокутувати свою помилку все життя. Окрім того, як свідчить  практика, переходити за правилами набагато швидше, ніж чекати вікна в щільному потоці автотранспорту. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8003 / 1.53MB / SQL:{query_count}