Дурман для засуджених

Засудженим передають наркотики у майонезі, мівіні та шампуні

Засудженим передають наркотики у майонезі, мівіні та шампуні

Із початку року на Львівщині виявили сім фактів незаконного передавання наркотичних засобів в установи виконання покарань засудженим. Так, три таких факти виявили у Сокальській виправній колонії №47, по два факти – у Личаківській ВК №30 та Львівській ВК №48, інформує прес-служба міліції області. 

Наприклад, у посилці жителя Євпаторії для засудженого, який відбуває покарання у Сокальській виправній колонії №47, виявлено та вилучено речовину рослинного походження, схожу на наркотичний засіб (марихуану). Також працівники УДПСУ у Львівській області спільно із правоохоронцями виявили та вилучили близько шести грамів цього ж наркотику в упакованні з-під приправи “Мівіна”. Його передав житель Севастополя для засудженого до дев’яти років позбавлення волі, який відбуває покарання у Сокальській ВК №47. 

Днями у цій же виправній колонії у продовольчій посилці для засудженого (у пачці з-під майонезу) виявили та вилучили речовину зеленого кольору рослинного походження, схожу на марихуану, вагою близько п’яти грамів.

Крім цього, жителька Сум для засудженого, який відбуває покарання у ЛВК №48 Львова, спробувала передати марихуану у двох пляшках з-під шампуню. Також затримали 25-ти та 27-ми річних львів’ян, які передавали наркотик на територію Личаківської виправної колонії №30.

Є випадки передавання засудженим наркотичного засобу субітексу. Так,  працівники УБНОН ГУМВС спільно з працівниками УДПСУ у Львівській області затримали 24-річного мешканця Львова, який в упакованні з-під вафель передав дев’ять таблеток цього наркотику засудженому, що відбуває покарання у ЛВК № 30 м. Львова. А 39-річний львів’янин, передаючи продукти для засудженого Львівської ВК № 48, сховав у лимоні дві таблетки субітексу. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8366 / 1.53MB / SQL:{query_count}