Немає совісті!

З рахунку Оксани Сенишин, на лікування якої збирають гроші, вкрали 50 тисяч гривень 

З рахунку Оксани Сенишин, на лікування якої збирають гроші, вкрали 50 тисяч гривень 

Із банківського рахунку 26-річної мешканки Львівщини Оксани Сенишин, на лікування якої збирають кошти, вкрали понад 50 тис. грн. Про це у коментарі ZAXID.NET повідомив батько потерпілої Микола Сенишин.

Він розповів, що коли його донька перебувала на обстеженні у Німеччині, їй заблокували телефон. “Коли вона приїхала, виявилося, що відбулася переадресація на інший телефон. За час її перебування в Німеччині з рахунку зняли 50 490 грн”, – сказав Микола Сенишин.

У коментарі ZAXID.NET Оксана Сенишин розповіла, що до мобільного оператора звернулися люди, які назвали її номер і сказали, що загубили телефон. На контрольне запитання, якими були останні здійснені дзвінки абонента, вони назвали телефони її батьків, що є в засобах масової інформації. Таким чином вони отримали доступ до банківської картки.  Проте у банку повертати кошти не хочуть.

Речниця  головного управління МВС України у Львівській області Cвітлана Добровольська у коментарі ZAXID.NET розповіла, що зараз проводять слідчі дії. “Вже з’ясовано, куди пішли ті кошти. Їх відстежили в інших регіонах, ми скерували запити та чекаємо відповіді”, – сказала вона. Нагадаємо, для 26-річної Оксани Сенишин збирають кошти на лікування. Їй поставили страшний діагноз – ідіопатична легенева гіпертензія третього ступеня. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8221 / 1.53MB / SQL:{query_count}