Прощавай ex.ua

У вівторок, 31 січня, міліція припинила діяльність веб-ресурсу ЕХ.UA за порушення прав інтелектуальної власності.

У вівторок, 31 січня, міліція припинила діяльність веб-ресурсу ЕХ.UA за порушення прав інтелектуальної власності.

За даними МВС, було вилучено 200 серверів із загальним обсягом нелегального контенту більше 600 терабайт. Ресурс був одним із найпопулярніших в Україні, зай­маючи від 15% до 25% всього внутрішньо українського трафіку. Заступник керівника прес-служби МВС Сергій Бурлаков повідомив, що закрили ex.ua у межах розслідування кримінальної справи за ч. 2 ст. 176 кримінальної справи (порушення авторських і суміжних прав). 
За його словами, розслідування тривало майже півроку і було ініційовано міжнародними компаніями. “Сьогодні був проведений обшук, санкціонований судом у офісному приміщенні, у дата-центрах. Вилучена велика кількість комп’ютерної та мережевої техніки, сто серверів, контенту на них більш ніж на 600 терабайт”, – каже Бурлаков.
“Проводяться слідчі дії, допитуються свідки і підозрювані. Зараз уже 16 людей. Після проведення цих слідчих дій буде встановлено статус цих людей”, – додав він.
Окрім цього, сайт МВС учора працював із перебоями, а сайт президента України добру частину дня взагалі не працював. 
“Проблеми з сайтом виникли через велику кількості відвідувачів у зв’язку з інформацією про закриття інтернет-ресурсу “ЕХ.UA”, а також у зв’язку з можливими DОS-атаками”, – сказали в управлінні МВС.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8253 / 1.53MB / SQL:{query_count}