Кайданки для львівського псевдомайора

Самозванцю загрожує до двох років обмеження волі

Самозванцю загрожує до двох років обмеження волі

У Львові затримали чоловіка, який видавав себе за міліціонера. Чоловік видавав себе за майора міліції. Втім, надурити справжніх правоохоронців самозванцю таки не вдалося. Свою роль Олександр грає переконливо. Спочатку й на думку не спадає, що міліцейська форма для нього лише театральний костюм. Та насправді жодного стосунку до міліції він не має, інформує прес-служба обласного управління міліції. 

“Я артист, але артист-аматор. Для мене сцена – це караоке-бар. Там, де музика, можна поспівати, повеселитися, відпочити”, – пояснює затриманий.  

Самозванець переконує – не хотів нікого дурити. Мовляв, для нього це лише спосіб самовираження. Одягав форму майже щодня та йшов співати до місцевого караоке-бару. Відвідувачі свято вірили, що перед ними справжній міліціонер. 

“Мене знають як майора міліції. І ставляться до мене відповідно”, – зізнається Олександр. А от у патрульних, які перестріли чоловіка на вулиці, – майже одразу виникли сумніви. Вони рушили слідом за ним.  

Аферист забіг до караоке-бару та вхопив до рук мікрофон. Став співати та розважати публіку своїми піснями. Коли ж “концерт” закінчився, правоохоронці підійшли ближче та попросили чоловіка показати документи. Той, не вагаючись, простягнув їм “липове” посвідчення.

Самозванця затримали та доставили до райвідділу. Вже тут він зізнався, що міліцейську форму вдягає не вперше. Стати правоохоронцем вирішив, коли втратив роботу. Розуміючи, що поповнити міліцейські лави у його віці вже навряд чи удасться, чоловік обрав собі інший шлях – виготовив підроблене посвідчення, купив однострій та перевтілився у майора міліції. 

У зловмисника вилучили ще й генеральське посвідчення. Тож є підозри, що перш ніж перевтілитись у майора міліції, самозванець приміряв на себе ще вищий ранг. 

Правоохоронці вже порушили кримінальну справу за підробку документів. 

Псевдоміліціонеру загрожує до двох років обмеження волі.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8391 / 1.54MB / SQL:{query_count}