Економічні новини: телеграф

В Україні немає передумов для зростання цін на бензин та дизельне пальне. Найближчим часом можливі лише незначні коливання вартості.

Пальне не повинне дорожчати 

В Україні немає передумов для зростання цін на бензин та дизельне пальне. Найближчим часом можливі лише незначні коливання вартості. Про це зазначає  директор консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн. Експерт наголосив, що ситуація на ринку сприятлива для стабілізації цін на пальне. На його думку, максимальне коливання ціни найближчим часом можливе в діапазоні 1%.

Які заробітки у жителів Львівщини?

Середня зарплатня у серпні на Львівщині становила 2324 грн, інформує обласне управління статистики. При цьому середня зарплатня у регіоні суттєво менша за середній показник у країні – 2694 грн. Загалом найбільшу середню платню отримують у добувній промисловості (4646 грн),
фінансовому секторі (4483 грн), а також у сфері транспорту та зв’язку (3117 грн). Натомість невисокі заробітки в працівників готелів і ресторанів (1531 грн), медиків і соцпрацівників (1626 грн).

Валюту дозволять міняти без документів

Нові правила обміну валют можуть бути пом’якшені у частині вимог щодо  пред’явлення документів, які засвідчують особу. За інформацією джерел видання “Коментарі” у Мін’юсті, найближчим часом буде дано роз’яснення, яке конкретизує необхідність вимагати документи, що засвідчують особу, тільки при обмінно-валютних операціях понад 50 тис. грн. При проведенні операцій на суму, що перевищують цей ліміт, як і раніше, банк зобов’язаний вказати в довідках і квитанціях майже усі паспортні дані клієнта. З введенням нових правил біля обмінних пунктів з’явилися “міняйли”, які готові здійснити обмін будь-яких сум швидко, без зайвих формальностей і за курсом 8,15 грн за долар.

Українці проти ідентифікаційних номерів

Понад 10 тисяч українців хочуть відмовитися від ідентифікаційного коду. Таку кількість заяв подано від початку року, про що повідомив заступник голови ДПА Олександр Клименко. За його словами, якщо громадяни через релігійні переконання хочуть відмовитися від ідентифікаційного номера, то про своє рішення вони мають повідомити податківців. Фахівці ДПА роблять у паспорті такого платника відповідну позначку. Після цього він матиме право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

“Солодкі” жнива 

Цукрові заводи України виробили 300 тис. тонн цукру з буряку нового врожаю. В асоціації виробників “Укрцукор” кажуть, що це на 35% більше, ніж торік. Загалом сезон виробництва цукру вже розпочали 64 підприємства (торік їх було на 11 менше). Згідно з прогнозом Мінагрополітики, цьогоріч Україна виробить до 2 млн 200 тис. т цукру з буряку, тоді як торік було 1,5 млн т.
Ломбардам наказали підняти ціни
Ломбарди з 27 вересня зобов’язані купувати золото 958 проби в брухті по 345 гривень за грам, повідомили у Національному банку України. Так, золоті зубні протези вони зобов’язані скуповувати по 290 гривень за грам. А ще предмети релігійного культу, медалі, монети, жетони повинні купувати за цінами відповідного металу і проби, інформує “Львівська хвиля”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8433 / 1.55MB / SQL:{query_count}