Збути поцуплений брухт

Оперативно-пошу­ко­ва група лінійного відділу на станції Чернівці викрила своєрідний сімейний підряд зі збору та реалізації брухту

Оперативно-пошу­ко­ва група лінійного відділу на станції Чернівці викрила своєрідний сімейний підряд зі збору та реалізації брухту. Про це інформує прес-центр УМВСУ на Львівській залізниці. Спочатку на автодорозі Чернівці – Коломия співробітники транспортної міліції спільно з працівниками ДПС неподалік кордону Чернівецької та Івано-Франківської областей зупинили автомобіль марки  “ГАЗель” під керуванням Григорія С. Разом із водієм в авто перебував і пасажир, його брат В’ячеслав.  Під час огляду в кузові автівки міліціянти виявили брухт кольорового металу, а саме міді, та шість великих акумуляторних батарей. Увесь вантаж був без документів, а його перевізники відмовились пояснити, звідкіля він. Згодом правоохоронці встановили, що цей метал та акумуляторні батареї належать пасажирові, який перевозить їх до Коломиї у пункт прийому кольорових металів. Під час детального аналізу вантажу вже за присутності фахівців залізниці з’ясували, що саме ці речі належать локомотивному депо м. Чернівці. Їх поцупили дещо раніше. Вийшли й на крадіїв – працівників підприємства – бригадира та працівника. Згодом чоловіки зізнались у скоєнні крадіжки.

Виявилось, що В’ячеслав уже тривалий термін реалізовував брухт кольорових металів, який зберігав у  гаражі біля свого будинку, мовляв, для відстою після крадіжки. Все це, звісно, було без  ліцензії на право здійснення операцій із брухтом кольорових металів. Згодом лом реалізовували у приймальних пунктах інших міст, таким чином намагаючись замести сліди злочинів. Крадії розраховували, що правоохоронці не будуть перевіряти подібні пункти на наявність украденого в інших містах. Скільки цей підряд встиг реалізувати металу, з’ясує слідство. Порушено кримінальну справу.

До теми:

Ще одного ласого до брухту затримали міліціянти у Кам’янка-Бузькому районі Львівщини. Так, чоловік разом із неповнолітнім сусідом пішли до корівника красти бляху, яку господар зберігав для перекриття. Забрали металевих предметів на 360 грн. Здати метал їм так і не вдалося, бо після заяви до райвідділу злодії потрапили до рук силовиків.  

У райвідділі з’ясували, що чоловік, якого затримали за крадіжку, умовно засуджений. Як повідомили “Пошту” в прес-центрі ГУ МВСУ у Львівській області, торік він вкрав коня, тоді Феміда була поблажливою до нього, оскільки чоловік сам виховує доньку. Затриманий не використав цього шансу і спокусився на крадіжку вдруге, ще й потягнув за собою неповнолітнього.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8137 / 1.54MB / SQL:{query_count}