Дорога нерухомість

Львів та Одеса – лідери в регіонах за рейтингом цін на нерухомість. За інформацією “Телеканалу 24”, щоб стати власником квартири у місті Лева, необхідно викласти понад 1200 доларів за квадратний метр

Львів та Одеса – лідери в регіонах за рейтингом цін на нерухомість. За інформацією “Телеканалу 24”, щоб стати власником квартири у місті Лева, необхідно викласти понад 1200 доларів за квадратний метр. Натомість майже удвічі дешевше житло у Запоріжжі – тут однокімнатне помешкання можна придбати за 700 доларів за квадратний метр. У регіонах аналітики констатують помірне збільшення попиту на вторинному ринку. Щоправда, йдеться здебільшого про дешевий сегмент ринку – помешкання від 40 до 70 тисяч доларів.

Тим часом у Києві найдорожче стати власником нерухомості у Печерському, Шевченківському та Голосіївському районах. Квадратний метр в однокімнатному помешканні тут коштує 2-3 тисячі доларів. Натомість найдоступніше житло – на Деснянці, Дарниці та Святошино.

У рейтингу цін на оренду житла серед регіонів лідирує Одеса. Там за однокімнатну квартиру доведеться викласти понад 300 доларів, а за трикімнатну – понад півтисячі. Натомість у Хмельницьку за 300 доларів здають в оренду трикімнатне помешкання, а однокімнатну квартиру можна винайняти за менш ніж 200 доларів. У Києві сьогодні найдорожча оренда житла у Печерському районі – тут за одну кімнату доведеться заплатити від 600 доларів. Найдешевша – у Деснянському районі, де однокімнатне помешкання можна винайняти за 300 доларів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8287 / 1.53MB / SQL:{query_count}