Майже 64% ветеранів хочуть мати власний бізнес

Це результати опитування, яке провів Український ветеранський фонд

6,2% опитаних ветеранів зараз мають власний бізнес, а 63,6% хотіли б відкрити власну справу. Проте 15,1% висловились, що не хочуть займатися підприємницькою діяльністю й ще 15,1% стверджують, що хотіли б бути найманими працівниками. Про це свідчать дані опитування, проведеного Українським ветеранським фондом серед ветеранів у межах дослідження «Портрет ветерана. Блок: «Потреби ветеранів».
«Результати онлайн-опитування показали, що для ветеранів проблема з пошуком роботи є, але не найвагоміша. Проте цифра, що 63,6% опитаних кажуть, що хочуть розвивати власну справу, свідчить про потенціал розвитку підприємницьких ініціатив. Український ветеранський фонд реалізовує програми з фінансування ветеранського бізнесу. Нині вже 190 ветеранських підприємницьких ініціатив отримали мікро- та макрофінансування. У квітні стартують нові програми фінансової підтримки для підприємців-ветеранів. Також фонд аналізує сфери діяльності та проблеми ветеранського бізнесу для впровадження відповідних змін. Адже ми працюємо для ветеранів і вся наша діяльність про ветеранів. Саме тому ми проводимо велику кількість аналітики, щоб розуміти потреби ветеранів», – каже Руслана Величко-Трифонюк, перша заступниця виконавчої директорки фонду.
Окрім планів на майбутнє, також запитували ветеранів, з якими проблемами вони стикаються зараз.
«Це вже друге онлайн-опитування в межах серії досліджень «Портрет ветерана» (попереднє було в серпні 2022 року), де ми двомірно вивчаємо питання та спостерігаємо зміни: соціологія демонструє настрої суспільства, а опитування ветеранів – очікування, прагнення та структуру ветеранської спільноти. На базі цих даних ми будуємо свої програми, а також надаємо інформацію для створення ефективних рішень щодо ветеранських політик у короткій перспективі та стратегічному плануванні», – каже Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.
Опитування провели з 6 по 12 лютого 2023 року та передбачало збір первинних даних про потреби теперішніх та майбутніх ветеранів і ветеранок. Інструмент – анонімне онлайн-анкетування, тому вимоги щодо вибірки не встановлювалися. В опитуванні взяли участь 1247 респондентів віком від 18 років.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0073 / 1.54MB / SQL:{query_count}