Вирішуйте пенсійні питання онлайн

Які електронні сервіси Пенсійного фонду України доступні у 2023 році


Упродовж останніх років електронні сервіси набувають щораз більшої популярності, зокрема й сервіси Пенсійного фонду України. Щодня чимало людей, навіть тих, що вже у поважному віці й не надто впевнені у своїх навичках користування сучасними пристроями, пересвідчуються (хтось, можливо, з допомогою дітей чи онуків), що необов’язково витрачати багато часу та зусиль, щоб особисто вирішити тут чи ту проблему. Звісно, звички – річ уперта. І не так просто покластися у розв’язанні важливого питання на пристрої й технології. Однак спершу пандемія, коли громадяни через карантинні обмеження не мали змоги особисто вирішувати чимало нагальних потреб, які виникали, а відтак і війна, коли значна частина українців опинилася далеко від домівок та «своїх» філій ПФУ, спонукали багатьох спробувати і переконатися, що так набагато простіше. 
Тепер на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України користувачі можуть знайти та скористатися значною кількістю послуг, які надаються онлайн. 
Завдяки впровадженню централізованих інформаційних технологій застраховані особи й пенсіонери мають можливість: 
– отримувати дані персональної електронної облікової картки застрахованої особи та інші відомості з Реєстру застрахованих осіб (інформація про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), сплачені страхові внески, набутий страховий стаж); 
– подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;
– контролювати сплату роботодавцями страхових внесків;
– подати заяву про призначення чи перерахунок пенсії, житлової субсидії або
 пільги;
– мати доступ до своєї електронної пенсійної справи (пенсіонеру);
– подати заяву про оформлення пенсійного посвідчення;
– подати звернення (запит, пропозицію) і спостерігати за станом їх опрацювання;
– мати доступ до наявних відомостей у електронній трудовій книжці;
– отримати витяг із електронного реєстру листків непрацездатності.

Окрім того, на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України реалізований сервіс «Пенсійний калькулятор», з допомогою якого можна обчислити орієнтовний розмір майбутньої пенсії. 
Нагадаємо, що ввійти у особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України можна з допомогою Дія.Підпис; кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або через засоби Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, зокрема з використанням технологій Bank ID.
Зверніть увагу! Доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України можна отримати як зі стаціонарних комп’ютерів, так і з мобільних телефонів, завантаживши застосунок «Пенсійний фонд».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7602 / 1.54MB / SQL:{query_count}