В Україні запрацював «Єдиний портал вакансій»

Новий портал дає змогу знайти інформацію про роботу в областях, галузях та очікуваного рівня зарплати

Українцям став доступний "Єдиний портал вакансій", покликаний значно полегшити українцям пошук роботи. Про це інформує пресслужба Мінекономіки. Працевлаштування залишається актуальною проблемою для багатьох українців. Особливо для тих, хто був змушений виїхати зі своїх міст через бойові дії у своєму регіону.
Водночас бізнес, який через війну релокувався, а також підприємства, що відкриваються чи розширюються, в тому числі за допомоги грантових програм від Мінекономіки, потребують робочої сили. 
"Новий інструмент допоможе і роботодавцям, і працівникам та сприятиме відновленню та подальшому розвитку економіки. План Відновлення України передбачає створення більше 1 млн 700 тисяч робочих місць протягом наступних років. Отже, "Єдиний портал вакансій" буде дуже корисним і в майбутньому", – говорить міністерка економіки Юлія Свириденко.
Новий портал дає змогу знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі чи напрямку, очікуваного рівня зарплати. Нові вакансії з’являються на порталі в режимі реального часу та є максимально актуальними. Ознайомитись з порталом та актуальними вакансіями можна за посиланням jobportal.dcz.gov.ua.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8291 / 1.53MB / SQL:{query_count}