Аби люди були з грішми

Грошові допомоги, пільги та субсидії люди отримають, навіть якщо через бойові дії органи соцзахисту не працюють

Грошові допомоги, пільги та субсидії люди отримають, навіть якщо через бойові дії органи соцзахисту не працюють. Про це заявили в Міністерстві соціальної політки, інформує міське управління соціального захисту.
Уряд ухвалив напрацьований Мінсоцполітики механізм для своєчасного нарахування та виплати людям грошових допомог, пільг та субсидій в умовах, коли органи соціального захисту не мають змоги працювати в тих чи інших населених пунктах через активні бойові дії.
Нарахування та виплата грошових допомог, пільг та субсидій здійснюється органами соціального захисту районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських рад.
Але у зв’язку з проведенням активних бойових дій в окремих містах і районах органи соціального захисту не мають фізично можливості працювати, а отже провести нарахування і виплату грошових допомог, пільг та субсидій. В таких випадках на центральному рівні міністерство соціальної політики забезпечить фінансування грошових допомог, пільг та субсидій, відповідно до наявних реєстрів отримувачів та процедур захищеного інформаційного обміну, які є основою Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.
Міністерство спрямує кошти до АТ «Ощадбанк», а АТ «Ощадбанк», відповідно, забезпечить їх перерахування безпосередньо людям.
Тим громадянам, які одержували виплати через банки, АТ «Ощадбанк» перерахує кошти на їхні банківські рахунки.
Тим громадянам, які отримували виплати через Укрпошту, АТ «Ощадбанк» здійснить грошовий переказ через міжнародну платіжну систему «MY TRANSFER».
Для того, щоб отримати грошовий переказ, достатньо звернутися з паспортом та довідкою з номером РНОКПП (індивідуальним податковим номером) до будь-якого відділення Ощадбанку на території України. Зробити це можна протягом 60 календарних днів з дати зарахування переказів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9103 / 1.54MB / SQL:{query_count}