Знову одна

Платіжка за газ та його доставку за лютий буде об’єднана

За два дні до позачергового засідання парламенту прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив про те, що за лютий українці отримають об’єднану платіжку за газ і його транспортування. Про це Гончарук повідомив 2 березня на своєму каналі в Telegram.
Також Гончарук не переставав хизуватися тим, що за лютий наші громадяни мають отримати «рекордно низькі платіжки» за газ. За його словами, більша частина українців, які мають індивідуальне опалення, заплатять за опалення  на 40% менше, ніж за лютий минулого року.
«Ми чудово пройшли зиму, це сталося і завдяки прекрасній погоді. За лютий люди отримають рекордно низькі платіжки за останні роки. У лютому газ коштував набагато дешевше, ринок сприяв тому, що ми очікуємо, що у вартості комунальних послуг газ буде менш як 4 тисячі гривень. Багато факторів, які вплинули на зниження вартості платіжки. Зменшення платіжки відбулося завдяки розробленому урядом механізму для теплопостачальників, а також конкурентного механізму ціноутворення на газ, тоді як раніше тарифи регулювалися державою вручну», – заявив Гончарук на брифінгу 2 березня.
Як нагадує Економічна правда, за лютий 2020 року гуртова ціна на природний газ для потреб населення становитиме 3,95 тисячі гривень за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). Це на 15% менше, ніж у січні 2020 року та на 37% нижче, ніж у лютому 2019 року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8595 / 1.53MB / SQL:{query_count}