Обережно – українські суди!

Кожна держава у світі переживає свої, особливі етапи розвитку. Як відомо, вони закінчуються, відтак починаються наступні і так далі. Але, на жаль, в Україні, такого немає. Бо, знаєте, наша держава є "особливою".

Кожна держава у світі переживає свої, особливі етапи розвитку. Як відомо, вони закінчуються, відтак починаються наступні і так далі. Але, на жаль, в Україні, такого немає. Бо, знаєте, наша держава є "особливою". Вона на початку свого заснування як вступила в етап "збиткування над підприємництвом", так з нього ніяк не хоче вилазити. Факти свідчать, що вона навіть вдосконалює свої методи. Усі владні сили кинуті на те, аби цей етап розвитку розтягнути якнайдовше.

Шановні підприємці, яких ще не знищили, і ті, хто хоче стати до їхніх дав. Я намагатимусь дати вам помічні консультації, аби ви бодай залишилися хоч живими. Про прибутки - я  вже не пишу, бо їх треба видирати у держави з кров'ю. Але про обережність пасувало б вам нагадувати постійно. Тож будьте уважні та читайте.

Перед моїми очима на столі лежить ксерокопія рішення одного суду (можу пред'явити її кому треба, щоб не сказали "що брешу"). Він відбувся у січні 2009 року у Києві (так звана столиця України. Як кажуть екстрасенси, доки буде така столиця, доти не буде України. Або кількома словами: ні зірки, ні хреста, одне "Бологе"). Враховуючи, що мій матеріал "помічний", то для українця, який не має стосунку до жодної влади, дата 2009 року йде після дати 2004 року. Але для тих людей, які при владі, то хронологія "єнча".

Не вірите? Аби вас переконати у своїй правоті, скажу, що у цьому суді відбулося збиткування над одним господарським това­риством, яке було засноване 2006 року.

Наведу кілька витягів із рішення:

- "...У судовому засіданні достовірно встановлено, що в порушення вимог  статей 9, 10 Закону України "Про підприємства в Україні" особа вказана..." і далі за текстом;

- "...У порушення ст. Закону України "Про підприємництво", де зазначено..." і далі за текстом;

- "...Керуючись ст. ст. 9, 10 Закону України "Про підприємства в Україні", ст. 1 Закону України "Про підприємництво"..." і далі за текстом.

Отож, кохані підприємці, перелічені вище закони були ліквідовані ще у 2004 році. Або доступною народною мовою: їх вже давно "шляк трафив" і "кров нагла залляла".

А тепер прошу вас зажмуритися та уявити собі: як треба ненавидіти підприємництво, аби так дико і нагло писати про таке в рішенні суду від "ІМЕНІ УКРАЇНИ"!!!

Врешті зацитую витяг із Господарського кодексу України. "...1. Цей кодекс набирає чинності з 1 січня 2004 року.

2. Визнати такими, що втратили чинність з 1 січня 2004 року:

Закон України "Про підприємництво»..."; Закон України "Про підприємства в Україні"...".

Але це ще не все. Це "мудре" рішення спустили в силові структури, які працюють під гаслом "Бий в чоло, роби каліку!", а ті розпочали широкомасштабний всеукраїнський "тлум". Додам від себе, що силовики мусять знати, що рішення є сфабриковане, але...

Хлопці в погонах, не забувайте, що Бог карає тих, хто знає, що то неправда, а вдає навпаки! Як ви будете в очі дивитися людям?

На завершення - кілька особливих "ви­слідів" для підприємців, які при нагоді будуть розписані детально:

  1. Закон не для всіх! Для всіх - сонце і місяць!
  2. Націоналізм - то є спротив шовінізму!
  3. Робота в тіні - це є спротив збиткуванню над підприємництвом!
  4. Перестаньте тлумити нас - вийдемо із тіні!
  5. Ми вас годуємо, а не ви нас!

Шановні підприємці, пишіть нам, телефонуйте. Допоможемо, чим зможемо.

 

Про автора:
Михайло Соловій - сертифікований аудитор, засновник кількох аудиторських фірм

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8198 / 1.56MB / SQL:{query_count}