Важливо для бізнесу

Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі про прийняття працівника на роботу та інші важливі питання

Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу 
ДПІ у Личаківському районі Львова інформує: відповідно до норм Постанови №413 “Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу” від 17 червня 2015 р., повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску, за формою, визначеною Постановою, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів: 
 – засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису; 
 – на паперових носіях разом з копією в електронній формі; 
 – на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами. 
Додатково повідомляємо, що повідомлення про прийняття працівника на роботу, надані до територіальних органів Державної фіскальної служби не за місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою, вважаються такими, що не подавалися. 

Виробництво та продаж пива – лише за наявності ліцензії 
Згідно з нормами Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VII з 1 липня 2015 року пиво віднесено до алкогольних напоїв. А відповідно до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” виробництво та торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб`єктами господарювання всіх форм власності за наявності у них ліцензій. 
З 1 липня 2015 року виробництво, оптовий та роздрібний продаж може здійснюватися суб’єктами підприємницької діяльності лише за наявності ліцензії. Адміністративну послугу по видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями здійснюється ГУ ДФС у Львівській області, а за отриманням ліцензії на виробництво та оптову торгівлю алкогольними напоями документи слід надіслати в ДФС України. 
Уся процедура отримання ліцензії не перевищуватиме 30 днів. 

Чи можна під час продажу алкоголю та сигарет використовувати касовий апарат, який не вписаний у ліцензії?
Якщо ви торгуватимете алкогольними напоями через касовий апарат, не зазначений у ліцензії, то до таких суб’єктів господарювання застосовується фінансова санкція – штраф у розмірі 200 відсотків вартості реалізованої через такий контрольно-касовий апарат продукції, але не менше 10 000 гривень.

До кінця року ще можна скористатися правом на отримання податкової знижки http://lv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/print-210261.html
Якщо Ваш договір про оплату навчання оформлений на офіційно працюючу людину, яка платить податки і оплачує навчання за себе або за непрацюючого студента – в такому випадку Ви маєте право на отримання податкової знижки. Якщо ж громадянин є суб’єктом підприємницької діяльності, то він не може скористатися цією знижкою. Якщо людина офіційно працює, отримує зарплату, але не сплачує податок на доходи фізичних осіб – то він теж не може скористатися цим правом. 
Податкова знижка – це перерахунок та відшкодування  надміру сплаченого податку з заробітної плати працюючих осіб, з врахуванням сум сплати за навчання. Кампанія декларування доходів, отриманих у 2014 році, завершилась 1 травня, але громадяни, які мають право на податкову знижку, можуть подати декларацію до 31 грудня 2015 р. 

Чи потрібно переукладати договір про подання звітності в електронному вигляді у зв’язку із зміною посадових осіб на підприємстві?
Якщо у вас виникають зміни облікових даних, тобто змінюється директор, чи головний бухгалтер, чи особа, уповноважена вести бухгалтерський облік, то до моменту подання наступної електронної звітності потрібно отримати нові посилені сертифікати ключів на ваших посадових осіб, які мають право підпису документів.
ДПІ у Личаківському районі м. Львова
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8122 / 1.56MB / SQL:{query_count}