Табу на автомобілі з Європи

З 2016-го в Україну заборонено ввозити автівки, яким більш ніж п’ять років

З 1 січня 2016 року, згідно з підписаною угодою із ЄС, в Україну заборонено ввозити авта, що не відповідають екологічним вимогам стандарту Євро-5, тобто ті, яким більш ніж п’ять років. Про це повідомив гендиректор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко, інформує УНІАН
“З підписанням угоди із ЄС наша держава взяла на себе зобов’язання, що з 1 січня наступного року в Україні буде заборонене ввезення автівок, які не відповідають екологічним стандартам Євро-5”, – сказав він.
Зі слів Олега Назаренка, цей стандарт було запроваджено у Європі в 2009-ому, і він забороняє імпорт автомобілів, що перебували в користуванні більш ніж п’ять років. “В угоді з ЄС ми підписали ці умови і скасувати цей закон уже не можемо”, – пояснив він і зазначив, що з 
1 січня 2014-го до 1 січня 2016-го в Україні діє екологічний стандарт Євро-4, який регулює вміст шкідливих речовин у вихлопних газах автомобілів, введений у ЄС в 2005 році. Сертифікат Євро-4 підтверджує відповідність автомобіля чи будь-якого іншого транспортного засобу європейським екологічним стандартам, основним показником якого є рівень викиду в атмосферу шкідливих речовин – вуглекислого газу, оксидів азоту і вуглеводнів тощо. 
Євро-5 є обов’язковим стандартом для всіх нових вантажних автомобілів, що продаються у Євросоюзі, – з жовтня 2008 року і для всіх легкових автомобілів – з 1 вересня 2009 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8319 / 1.53MB / SQL:{query_count}