Субсидії: а ви вже заповнили бланки?

Уряд очікує, що субсидії отримають 12-15 мільйонів громадян

фото: topfacts.com.ua
На одну сім’ю Кабмін виділяє близько 8 тисяч гривень на рік, про що повідомив глава уряду Арсеній Яценюк. З його слів, середній розмір субсидії на місяць на одну сім’ю – 360 грн.
Прем’єр каже, що у травні субсидії вже мають бути призначені, а перед початком опалювального сезону, восени, ще раз надішлють громадянам бланки заяв і декларацій на отримання субсидії. Пpо це інформує Урядовий портал. 
Спрощена система надання субсидій, наголосив Яценюк, має на меті “максимально уникнути контакту між службою соціального захисту і людиною, щоб люди в чергах не стояли”: “Спочатку призначаємо субсидію, а тільки після цього служби будуть перевіряти, чи достовірні дані в декларації. Якщо недостовірні, тоді в людини запитаємо, чому вона збрехала. Якщо достовірні – людина отримає відповідне призначення субсидії на календарний рік”.
Тим часом на Львівщині “Служба 112” допомагає правильно заповнити документи для оформлення субсидій. Як інформує прес-служба ЛОДА, у цій cлужбі працює спеціаліст з відділу соцзахисту, який консультує усіх, хто звертається по допомогу щодо оформлення документів на отримання житлових субсидій.
Такий консультант працює щоденно з 8.00 до 21.00 і до завершення кампанії подання документів. Соціальний працівник по телефону допомагає правильно заповнити бланки заяв та декларації і розповість, куди відправляти їх для подальшого оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.
До слова, жителі Львівщини, які не отримали бланків для заповнення заяв і декларацій, можуть повідомляти про це на телефон 112.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2413 / 3.97MB / SQL:{query_count}