Український десант до Вашингтона

Українська делегація у складі міністра фінансів Наталії Яресько, міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса та голови НБУ Валерії Гонтаревої у Вашингтоні зустрілась із директором-розпорядником МВФ Крістіною Лагард

Згодом з’явилася заява МВФ, у якій ідеться про те, що Фонд вітає проведення реформ в Україні та має намір сприяти завершенню переговорів України з кредиторами про реструктуризацію частини держборгу.
Прем’єр Арсеній Яценюк заявляв про необхідність реструктуризації 23 млрд доларів (із загального боргу 70 млрд доларів) держборгу України. Наша держава ще в березні, одразу після схвалення чотирирічної кредитної програми МВФ на суму 17,5 млрд доларів, розпочала перемовини про реструктуризацію 15,3 млрд доларів.
Нагадаємо, що Україна в середині березня отримала перший транш МВФ у розмірі 5 млрд доларів. Усього у 2015-ому заплановано виділити 10 млрд доларів. Загалом за чотири роки всі міжнародні кредитори мають надати нашій державі 40 млрд доларів (включаючи вже згадані  15 млрд за рахунок реструктуризації боргу).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8128 / 1.52MB / SQL:{query_count}