Мічені гривні

По країні поширюються купюри із зафарбованим краєм

У Раді національної безпеки та оборони попередили, що затримуватимуть осіб, які спробують розплатитися міченими грошима. Учора такі гривні почали з’являтися у Запоріжжі.
“Запорожці будьте уважні! У Запоріжжі почали з’являтися мічені купюри з банків Донеччини! Уважно перевіряйте решту. Такі гроші вважаються фальшивими, а їх використання карається”, – цитує espreso.tv повідомлення із місцевих соцмереж.
Йдеться про гроші,  які співробітники банків Донецької та Луганської  областей не змогли вивезти із окупованих територій, а тому “зіпсували” їх, помітивши купюри з одного краю фарбою.
Втім, терористи викрали ці кошти та почали ними користуватися для своїх потреб та розрахунків із населенням. Правоохоронці попереджають, що такі купюри не прийматимуть ні в банках, ні в магазинах.
“Пограбування та використання награбованого – це типові ознаки дій російсько-терористичних угруповань. Але ми попереджаємо населення, що жодна українська банківська установа не прийматиме мічені крадені кошти”, – заявив секретар РНБО Олександр Турчинов. Він також наголосив, що всі, хто намагатиметься розрахуватись такими грішми, “затримуватимуться як співучасники пограбувань”.
22.01.2015 15:53
.

Обмін валют в Харкові на сьогодні. Курс продажу і покупки долара, євро, рублів і фунтів. Актуальна фінансова інформація. Найвигідніший обмінний курс в Харкові. Офіційно , з ліцензіями. Повна безпека . Знаходимося в центрі, Можлива зміна курсу протягом дня . Будь ласка, дзвоніть і уточнюйте . Режим роботи цілодобово, без перерви та вихідних . Чим більша сума - тим вигідніше курс для Вас !!! Звертайтеся в будь-який час, ми зробимо Вам вигідний курс! http://obmenka.kharkov.ua/ +38 057-728-52-37 +38 057-712-54-52


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8072 / 1.56MB / SQL:{query_count}