Українці купують менше автівок

Дилери констатують, що продаж легкових автомобілів впав на 53 відсотки

За підсумками дев’яти місяців 2014 року, дилерам вдалося реалізувати трохи більше 73 тисяч автомобілів, що на 53% менше за торішній показник. Про це повідомляє інформаційно-аналітична група AUTO-Consulting.
У вересні дилерам не вдалося подолати негативної динаміки, тож продаж нових авт і далі знижується. Спільними зусиллями вдалося реалізувати 5,681 тисячі нових автівок, що на 58% менше за торішній показник, інформує www.epravda.com.ua.
“Попри початок осіннього бізнес-сезону, вересневі результати виявилися навіть нижчими, ніж у серпні, що свідчить про системну кризу. Не допомогли «розворушити» ринок навіть курсові “гойдалки”, які завжди активізували автопродаж”, – зазначено в повідомленні.
Феноменальний ривок на падаючому ринку зробили дилери преміальних авт
Також наголошується, що ринок нових авт відчуває величезні труднощі, але є бренди, які змогли поліпшити свої позиції навіть у такий складний час. Так, за підсумками вересня, лідером в Україні стала Toyota, якій вдалося зайняти 15,4%. Друге місце на ринку посідає ЗАЗ, а на третьому – Hyundai. Позиції решти брендів змінювалися залежно від маркетингової політики.
“Феноменальний ривок на падаючому ринку зробили дилери преміальних авт. Чи то покупці вирішили, що життя коротке і потрібно встигнути поїздити на хороших автомобілях, чи то чиновники нової генерації вже встиг­ли розбагатіти, але продажі Audi, Mercedes-Benz, BMW, Lexus буквально “вибухнули” , – зазначають у компанії.
На цьому тлі дуже дивно виглядають слабкі показники Land Rover і Porsche, які чомусь відстали від “колег по цеху”. “Очевидно, що споживчий попит у новому сезоні і за новими цінами сильно змінився. У лідерах вже зовсім інші авта і бренди”, – йдеться в повідомленні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8307 / 1.53MB / SQL:{query_count}