Україна уже передала МВФ прохання про кредит

Кабінет Міністрів України направив Міжнародному валютному фонду (МВФ) звернення про надання кредиту і сподівається до кінця місяця отримати відповідь

Про це повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. “Сподіваюся, що до кінця поточного місяця Міжнародний валютний фонд розгляне наше звернення і прийме відповідне рішення. Яким воно буде, ми дізнаємося впродовж найближчих 10 днів”, сказав він, відкриваючи засідання Кабміну, інформує ipress.ua.
За його словами, уряд підготував текст звернення до МВФ про отримання кредиту і відновлення програми, яка дозволить стабілізувати економічну ситуацію в Україні. Яценюк поцікавився у міністра фінансів Олександра Шлапака долею цього звернення, і голова Мінфіну повідомив: “Ми відправили документи вчора вже пізно вночі, Вашингтон їх отримав, і наша місія підготувала весь необхідний пакет і передала керівництву”.
Раніше українська сторона заявляла, що розраховує на рішення ради директорів МВФ про кредит обсягом 14-18 млрд  доларів до кінця квітня і отримання першого траншу в 3 млрд на початку березня, що дозволить отримати фінансову допомогу інших міжнародних донорів.
Два попередніх українських уряди зривали кредитування відмовою від своїх обіцянок про проведення реформ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8076 / 1.53MB / SQL:{query_count}