Для бізнесу й інвесторів

На економічному форумi у Трускавці вперше працюватиме “бізнес-алея”

Під час XIII Міжнародного економічного форуму “Глобалізація і інтеграція: виклики і рішення”, який цьогоріч проходитиме 10-12 жовтня у Трускавці, працюватиме “бізнес-алея”, яка дозволить інвесторам одразу на форумі укласти відповідні угоди щодо реалізації інвестиційно привабливих проектів. Окрім цього, працюватимуть чотири секції різноманітного тематичного спрямування. Про це “Пошту” повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
Зі слів, Богдана Матолича, першого заступника голови ЛОДА економічний форум приємно здивує його учасників цікавими та насиченими подіями і заходами. Працюватимуть чотири секції: “Індустріальні парки: успішний досвід Європи для України”, “Європейська інтеграція і українсько-європейське партнерство: досвід і можливості”, “Українська гостинність: культура, бізнес чи традиції?” та “Екотехнології – стратегії майбутнього”, також буде організована цікава культурно-мистецька програма та багато інших приємних новинок.
Усі роботи щодо технічного забезпечення форуму вже завершені, триває детальне відпрацювання третього дня форму (12 жовтня), формування інформаційного матеріалу та пошук рекламних площ.
Участь у форумі підтвердили представники з 15 країн, прогнозується, що кількість іноземних держав-учасниць становитиме понад 30
Варто відзначити, що цей міжнародний захід викликав неабияку зацікавленість та активність серед представників органів влади, ділових та бізнесових кіл, відтак вже зареєстровано понад 250 учасників і загалом очікується близько 600 осіб. Участь у форумі підтвердили представники з 15 країн, прогнозується, що кількість іноземних держав-учасниць становитиме понад 30. Зазначимо, що під час ХIII Міжнародного економічного форуму заплановано підписання близько 10 угод та меморандумів, що є найбільшою кількістю з часів проведення цього міжнародного заходу.
“З кожним роком форум зацікавлює все більше представників іноземних держав. І цьогоріч географія учасників обіцяє бути вражаючою. Окрім держав, що є нашими традиційними партнерами і беруть участь у цьому заході, ми очікуємо делегації з таких країн як Азербайджан, Узбекистан, Мексика, В’єтнам, Ірак, Кіпр та інші”, – зазначив Богдан Матолич.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7738 / 1.54MB / SQL:{query_count}