Мільйони на промоцію України

Держагентство з інвестицій покращуватиме імідж країни за 11,85 млн грн

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України уклало угоду з ТОВ “Фінансовий паблік рілейшинс”, щоби покращити імідж та надати потенційним інвесторам інформацію про умови реалізації національних проектів на суму 11,85 млн грн. Про це інформує “Вісник державних закупівель”. 
Кошти з бюджету призначені для організації розміщення у світових ЗМІ редакційних (іміджевих) матеріалів. Окрім цього, передбачені візити представників Держінвестпроекту на міжнародні представницькі заходи щодо тематики нацпроектів та проведення таких заходів в Україні (весь перелік). Наприклад, стосовно проекту “LNG-Україна” передбачена організація близько десяти публікацій у країнах Європи, США, Близького Сходу, Китаї та Кореї з візитом журналістів цих ЗМІ в Україну. Стосовно проекту “Технополіс” передбачені п’ять публікацій в країнах Європи, Північної Америки та Азії, а також організація українського ІТ-павільйону в Кремнієвій долині. 
Загалом Держінвест­проект виділив гроші на просування восьми нац­проектів: “LNG-Україна”, “Відкритий світ”, “Олімпійська надія – 2022”, “Технополіс”, “Якісна вода”, “Нове життя”, “Енергія природи” і “Чисте місто”. Нагадаємо, що український LNG-термінал для прийому скрапленого газу запрацює вже наступного року. Зі слів голови Держінвестпроекту Владислава Каськіва, жодних технічних проблем для реалізації проекту не залишилось.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8047 / 1.53MB / SQL:{query_count}