Французи готові інвестувати у Львів

Французькі бізнесмени зацікавлені вести бізнес на Львівщині, зокрема й у Львові.

 

Французькі бізнесмени зацікавлені вести бізнес на Львівщині, зокрема й у Львові. 

Про це під час зустрічі учасників бізнес-клубу “Клуб ділових людей” із відомими підприємцями Франції повідомив посол Франції в Україні Ален Ремі.
За його словами, у складі французької делегації до Львова прибуло 12 підприємців, які мають бажання вести бізнес у цьому регіоні. “Таку акцію вже вдруге організовуємо в містах України за сприяння Французької комерційної палати. Ця палата налічує 110 членів-підприємств, які вже розташовані в Україні і якщо ФКП обрала Львів як напрямок – то це не просто так, вона показує інтерес французьких бізнесменів до Львова”, – заявив посол.
Французькі бізнесмени, за словами Алена Ремі, вбачають два найбільші позитиви Львова – те, що він розташований за 70 км від кордону з Європейським Союзом, а також те, що “Львів має позитивний настрій до співпраці”. Дипломат розповів, що їхня делегація вчора зустрілась iз мером Львова та губернатором Львівщини, а також із українським підприємцями. Під час зустрічей, з його слів, французи постійно відчували, що в української сторони було сильне бажання привернути до українського ринку французьких інвесторів. “Ми з французькими колегами переконалися в привабливості цього регіону і не лише тому, що він є близький до кордону”, – сказав Ален Ремі.
Дипломат також зазначив, що французькі бізнесмени не прийшли на зустріч у “Клуб ділових людей” жалітися, а навпаки, вони хочуть розвиватися. “Ті підприємці, що присутні на Львівщині – хочуть розширювати свій бізнес. Також приїхали до Львова французькі бізнесмени, які хочуть відкрити для себе львівський регіон”, – зазначив посол.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9051 / 1.53MB / SQL:{query_count}