Заманити інвестора

Керівництво Львівщини мізкує, що потрібно зробити для покращення інвестиційного клімату в області

 

Керівництво Львівщини мізкує, що потрібно зробити для покращення інвестиційного клімату в області

Привабити інвестора – справа нелегка, тим більше в Україну, адже тут є чимало ризиків для ведення бізнесу. Останні роки бізнесмени й експерти кажуть, що найбільшими ризиками є недосконале законодавство і політична ситуація в країні.
Проте на початок 2013-го обсяг прямих іноземних інвестицій у нашу область, становить 1634,8 млн доларів. За цим показником Львівщина є на шостому місці серед областей України. “Впродовж 2012-го у підприємства та організації Львівщини залучено 314,3 млн доларів прямих іноземних інвестицій, що у 2,1 рази більше, ніж попереднього року (у 2011-му надходження іноземного капіталу зросли на 21,6%)”. Про це вчора під час засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при ЛОДА розповів губернатор Львівщини Віктор Шемчук.
З його слів, із обсягу прямих іноземних інвестицій, які надійшли у 2012-му, найбільше спрямовано у промислові підприємства області – 263,1 млн доларів (83, 7% від  від загальнообласного обсягу надходження). Так, у виробництво та розподілення електроенергії, газу та води залучено 242,5 млн доларів, виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 8,7 млн доларів, машинобудування – 6,8 млн доларів. Також значні обсяги інвестицій надійшли у підприємства, що займаються наданням комунальних та індивідуальних послуг, діяльністю у сфері культури та спорту – 13, 9 млн доларів (4,4%), а також торговельні організації – 21,2 млн грн (6,7%).
Віктор Шемчук також повідомив, що облдержадміністрація запроваджує на Львівщині пілотний проект зі створення регіонального веб-порталу реєстраційних та адміністративних послуг, із розробкою відповідної частини на платформі Єдиного державного порталу адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
“Це спростить процес ведення будь-якого бізнесу, щоб знеособити контакт підприємців з чиновниками через повноцінне використання інноваційних online-технологій”, – наголосив керівник області. Віктор Шемчук запевнив присутніх на нараді, що не лише готовий до співпраці, але просить бізнес, щоб він правильно скеровував владу області для подальшої плідної співпраці.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8130 / 1.54MB / SQL:{query_count}