перші наслідки новацій

Жителі Львівщини вже сплатили 126 тисяч гривень податку на нерухомість

 

Жителі Львівщини вже сплатили 126 тисяч гривень податку на нерухомість


Нововведений податок на нерухомість уже приніс перші плоди. Так, за перший квартал 2013-го, жителі Львівської області перерахували до Держбюджету 126 тис. грн податку на нерухомість. Про це під час зустрічі з журналістами повідомив голова ДПС у Львівській області Віталій Пекарчук.  Він уточнив, що йдеться лише про юридичних осіб. Загалом же у 2013-му юридичні особи мають поповнити бюджет на суму 650 тис. грн за рахунок податку на нерухомість. 
Зі слів Віталія Пекарчука, 15 квітня цього року була закінчена робота з нарахування податку з нерухомості для фізичних осіб. “До 1 липня ми повинні розіслати повідомлення для кожної фізичної особи, яка має сплачувати податок на нерухомість, маємо розрахувати суму податку”, – сказав голова ДПС.
Нагадаємо, з 1 січня набрала чинності стаття 256 Податкового кодексу України, згідно з якою вводиться податок на нерухоме майно окремо від земельної ділянки. Податок сплачується один раз на рік. 
На запитання “Пошти”, що мають робити ті, хто не погоджуватимуться з розміром встановленої плати, Віталій Пекарчук відповів: “Якщо є якісь питання чи претензії, то мешканці Львівщини мають звертатися до податкової. Наші співробітники усе детально пояснять”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8117 / 1.52MB / SQL:{query_count}