Покращити інвестиційний клімат

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк вважає, що в області варто змінити інвестиційний клімат і формат.

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк вважає, що в області варто змінити інвестиційний клімат і формат.

Про це він сказав під час засідання колегії ЛОДА, інформує прес-служба Львівської обласної адміністрації.
“Маємо запропонувати інвесторами працювати за принципом здорової платформи прагматичних відносин”, – відзначив Михайло Костюк. Він також нагадав, що низку угод було підписано і під час чергового Міжнародного економічного форуму, який у жовтні відбувся на стадіоні “Арена Львів”. Ці угоди також сприяють покращенню інвестиційного клімату області, а також популяризації краю серед потенційних інвесторів.
Очільник Львівщини додав, що у 2012-му в економіку області вкладено понад 350 мільйонів доларів прямих іноземних інвестицій, що у 2,5 у рази більше від завдань програми.
За його словами, основою для побудови сучасних інноваційних підходів у розвитку економіки Львівщини є формула “Влада – наука – бізнес” і саме за такою формулою працює Львівська обласна державна адміністрація. Керівник області розповів, що започаткований у травні 2012-го перший Міжнародний форум інвестицій та інновацій став базою для об’єднання науковців та бізнесменів і ще раз довів актуальність їх співпраці на Львівщині саме за таким принципом.
Він наголосив, що проведення нещодавньої зустрічі із делегацією Канади також показало, що “ця формула є основою для побудови сучасних інноваційних підходів у розвитку економіки краю”.
Михайло Костюк також нагадав, що у вересні минулого року відбулась зустріч членів ради українських та іноземних інвесторів та членів Західноукраїнської філії Європейської бізнес-асоціації, під час якої підписаний меморандум про залучення інвестицій у економіку Львівської області.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8589 / 1.54MB / SQL:{query_count}