Яма на ямі!

Депутати облради просять главу уряду виділити гроші на ремонт доріг Львівщини

Депутати облради просять главу уряду виділити гроші на ремонт доріг Львівщини

Для проведення невідкладних робіт із капітального ремонту автомобільних доріг загального користування, штучних споруд, а також першочергових робіт із поточного ремонту та експлуатаційного утримання Львівській області додатково необхідно близько 800 млн грн. Про це зазначено у зверненні Львівської облради до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на ремонт доріг, за яке на сесії Львівської облради проголосували 78 депутатів. У своєму зверненні депутати наголошують на тому, що внаслідок щорічного збільшення руху автотранспортних засобів шляхами області, через складні погодні умови, відсутність системних ремонтних робіт, недофінансування дорожньої галузі відбулося руйнування мережі доріг, зокрема утворилися вибоїни.

Наслідком поганого стану доріг стали ДТП з летальними наслідками, затори, неможливість забезпечити жителів в умовах бездоріжжя транспортним сполученням між населеними пунктами, вихід із ладу автотранспорту, надходження скарг та заяв в органи влади, перекриття доріг.

Депутати наголошують, що на ремонт та утримання автодоріг області в 2013-му передбачено 200 млн грн, враховуючи субвенції держбюджету. Однак вказаний обсяг фінансування є недостатнім і забезпечує лише ремонти окремих ділянок автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг і вулиць. Депутати облради як представники інтересів своїх виборців звернулися до Миколи Азарова із вимогою додатково виділити для області з держбюджету кошти на проведення невідкладних робіт із ремонту автодоріг.

Також на сесії депутати наголосили на тому, що через жахливий стан доріг вони хочуть оголосити надзвичайну ситуацію. Зокрема, Олександр Ганущин, депутат облради від Народного Руху, запропонував подарувати Миколі Азарову атлас доріг нашої області з метою “підвищення його поінформованості” про стан та сітку автошляхів Львівщини. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7810 / 1.54MB / SQL:{query_count}