Про переваги електронної звітності

Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків, так і для податкової служби.

Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків, так і для податкової служби.

Для платників податків це насамперед економія робочого часу та коштів на придбання бланків звітних документів. 
Адже немає необхідності відвідувати державну податкову інспекцію, купувати бланки звітності, витрачати час у чергах до податкового інспектора або біля “вікна” прийому звітності. Достатньо лише за допомогою спеціальних програм сформувати звітність в електронному вигляді та передати через мережу інтернет до податкового органу. 
Щоб підтвердити доставку звітності, податкова служба надішле квитанцію про отримання податкової декларації каналами телекомунікаційного зв’язку.
Подану в електронному вигляді звітність оперативно та в автоматичному режимі перевіряють на наявність арифметичних помилок та описок. 
Крім цього, суттєво скорочуються терміни проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум податку на додану вартість та забезпечується їх своєчасне відшкодування. 
У випадку зміни форми податкової декларації або інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, а також за умови введення нових форм декларацій платникам податків автоматично оновлюються версії форматів.
Нагадуємо, платники податків, які вирішили подавати податкову звітність в електронному вигляді, мають змогу безкоштовно отримати необхідні ключі для цифрового електронного підпису. Для цього необхідно звернутися за адресою: 
м. Львів, вул. Стрийська, 35, каб. 133. Довідки за тел.: 297-39-85, 297-39-89.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8767 / 1.53MB / SQL:{query_count}