Економічні новини: телеграф


“Розвели” банки на 60 мільйонів 

Злочинна група “розвела” львівських банкірів на 60 млн грн. Прокуратура Львівської області скерувала до суду кримінальну справу стосовно членів організованої групи, які незаконно одержували кредити у банківських установах Львова. Як інформує прес-служба прокуратури області, злочинна група підробляла документи, а банкам надавала неправдиві відомості.

ДПА стала ДПС 

30 січня 2012 р. завершилася реорганізація Державної податкової адміністрації у Львівській області, проведена на виконання вимог постанови уряду “Про утворення територіальних органів Державної податкової служби”. Правонаступником ДПА є Державна податкова служба у Львівській області, повідомили “Пошті” у прес-службі ДПС у Львівській області

Перевірки виявили порушників 

Податківці Львівщини перевірили підприємців, які продають алкогольні напої та тютюнові вироби. Під час перевірки виявили 223 порушення, зокрема 45 випадків безліцензійної торгівлі, 9 випадків торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від мінімальних роздрібних цін, 21 випадок торгівлі тютюновими виробами за цінами, вищими від встановлених максимальних роздрібних цін, 38 випадків зберігання/реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку чи без марок акцизного податку, 13 випадків реалізації алкогольних напоїв та/чи тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, також 87 порушень касової дисципліни тощо. Про це інформує прес-служба ДПС області. За результатами перевірок до суб’єктів господарювання було застосовано фінансові санкції на загальну суму 429,3 тис. гривень. 

Туристичні потоки до Львова 

Протягом січня до Центру туристичної інформації у Львові було 1265 індивідуальних звернень від туристів як з України, так і з інших куточків світу. Найбільше гостей Львова цікавили події у місті, карта, інформація про Львів, екскурсії й заклади харчування, повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Як повідомили в Центрі туристичної інформації, спостерігався найбільший потік українських та російських туристів. Щодо екзотичних та віддалених країн, то серед них туристи з Австралії, Греції, Ізраїлю, Ірландії, Індії, Лівії, Нової Зеландії, США, Фінляндії, Японії та інші. Загалом місто відвідали туристи з близько 30 країн світу.

Експортуємо менше зерна 

У січні Україна експортувала 2 млн тонн зерна. Це на 27% менше, ніж у грудні. Завадили нарощуванню обсягів продажів холодна погода і відсутність вагонів-зерновозів, пояснюють в Українській аграрній конфедерації. Зокрема, за даними конфедерації, цього місяця, порівняно з попереднім, експорт кукурудзи знизився до 1 млн 300 тис. тонн, пшениці, до 540 тис. тонн і ячменю до 70 тис. Так, загальні обсяги експорту зернових з початку поточного маркетингового року перевищили 11,5 млн тонн. А це 45% річного українського експортного плану.

Дешевші продукти  

Світовий банк повідомив, що ціни на всі основні продукти харчування у світі знизилися на 8% в останньому кварталі 2011-го. Фахівці пояснюють це збільшенням поставок, а також невизначеністю у розвитку світової економіки. За даними фінансової установи, найбільше знизилася ціна на пшеницю — на 15%. У Світовому банку вважають, що падіння цін на продовольство може тривати і у 2012-му.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8120 / 1.55MB / SQL:{query_count}