Чи зростуть ціни через морози?

Експерти кажуть, що можливе незначне підвищення вартості овочів та фруктів

Експерти кажуть, що можливе незначне підвищення вартості овочів та фруктів

Через морози деякі овочі та фрукти можуть здорожчати. Перш за все ті, які чутливі до зниження температур. Для прикладу, вже подорожчали помідори й банани, інформує “Львівська хвиля”.

За прогнозами деяких експертів, якщо за тиждень морозна погода не зміниться, товари знову подорожчають – орієнтовно на 10% . 

Іван Стефанишин, заступник голови Львівської ОДА каже, що підвищення цін на овочі і фрукти в морозну погоду –питання досить супере­ч­­ливе і залежить від певних факторів. “За обсягагами виробленої продукції експерти кажуть, що підстав для здорожчання немає. Щодо плодоовочевої продукції є перевиробництво, тобто, фізично її спожити не можна. Продукції достатньо, але вона не є повністю доступна на ринку через те, що погодні умови погіршилися”, – пояснює експерт.

За його словами, сьогодні усе стабільно і запаси продукції не дають можливості різко підвищувати цін. “Невеличкі коливання цін – на рівні 0,6% – можуть бути тому, що зберігання продукції передбачає певні витрати”, – повідомив “Пошті” Іван Стефанишин. Він вважає, що через морози на львівських ринках можливе коливання цін на овочі та фрукти. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7729 / 1.53MB / SQL:{query_count}