Туристичні потоки

Торік понад 100 тисяч жителів Львівщини подорожували за кордон

Торік понад 100 тисяч жителів Львівщини подорожували за кордон

Туристичні фірми Львівщини торік надали послуг майже 160 тисячам осіб, що на 40% більше, порівняно з 2009 роком, інформує обласне управління статистики. 

Так, збільшення обсягів туристичної діяльності відбулося здебільшого за рахунок зарубіжного (виїзного) туризму. Отож, кількість українців, які протягом 2010-го

виїхали в інші країни, становила 102,3 тис. осіб, що на 73% більше, ніж у 2009-му. Українські туристи виїжджали у 52 країни світу, зокрема, найбільше в Угорщину, Чехію, Туреччину, Болгарію, Польщу  та Єгипет. Тим часом турфірми Львівщини торік обслужили 9,9 тис. іноземних туристів із 39 країн світу. Серед іноземців найбільш поширеними були короткотривалі поїздки громадян Польщі. Кожний шостий турист-нерезидент приїздив з Білорусії, сьомий – із Росії, дев’ятий – з Латвії.

Торік поїздками туристів-громадян України в межах держави було охоплено 41,7 тис. осіб, або 27% від загальної кількості туристів. Найбільш популярною метою туристично-екскурсійних подорожей залишається дозвілля і відпочинок. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8847 / 1.52MB / SQL:{query_count}