Свій мільярд кубометрів газу

Державне акціонерне товариство “Чорноморнафтогаз” далі працює над облаштуванням двох родовищ – Архангельського і Голіцинського

Державне акціонерне товариство “Чорноморнафтогаз” далі працює над облаштуванням двох родовищ – Архангельського і Голіцинського. Після проведення усіх робіт компанія забезпечить щорічний видобуток природного газу на рівні понад 1 млрд. куб. м. Про це повідомили в прес-службі НАК “Нафтогаз України”.

За повідомленням “Чорноморнафтогазу”, у травні цього року було виведено в море 260-тонний палубний блок для нового блок-кондуктора БК-1 на Архангельському родовищі, завершено укріплення основи блок-кондуктора та продовжено забивання гідроізоляційних колон. Після встановлення палубного блоку та завершення будівництва двокілометрового підводного газопроводу, який з’єднає блок-кондуктор з центральною технологічною платформою, СПБУ “Таврида” розпочне буріння свердловин.

На Голіцинському газоконденсатному родовищі завершені роботи з дооблаштування, зокрема, було розконсервовано блок-кондуктор БК-11. Протягом минулого місяця пробурили та ввели в експлуатацію свердловини №77, 78 та 79, а у першій декаді червня планують уведення в експлуатацію свердловини №80. Нагадаємо, ДАТ “Чорноморнафтогаз” приступило до накачування природного газу в Глібовське підземне сховище в рамках підготовки до осінньо-зимового сезону 2011 – 2012 рр.

Під час попереднього осінньо-зимового сезону 2010 – 2011 рр. ДАТ “Чорноморнафтогаз” подав зі сховища в ГТС Криму 346 мільйонів кубометрів. Отож, план був перевиконаний на 46 мільйонів кубометрів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8384 / 1.53MB / SQL:{query_count}