Інженерний Ярмарок кар’єри для студентів

У Національному університеті “Львівська політехніка” 23 березня відбудеться Інженерний ярмарок кар’єри, на якому студенти матимуть змогу знайти роботу в найкращих компаніях світу та України

У Національному університеті “Львівська політехніка” 23 березня відбудеться Інженерний ярмарок кар’єри, на якому студенти матимуть змогу знайти роботу в найкращих компаніях світу та України. Його ініціатором є міжнародна студентська організація “Best”. 

Цього року взяти участь в Інженерному ярмарку кар’єри зголосилися вже 12 компаній. Як інформує прес-служба мерії, це світові лідери консалтингу KMPG, “Erns&Young”, “Nexia”, “PricewaterhouseCoopers”, найбільші представники на ринку України в розробці програмного забезпечення N-ix, “Intellias”, “Soft Serve”,  провідні виробники у сфері електротехніки та машинобудування “Yazaki” та “Jabil”, розробники нового проекту львівського аеропорту та заводу “Лафарж Tebodin”,  виробники пасажирських автобусів, відомі в Україні та за кордоном, які активно набирають нових спеціалістів, мають 700 відкритих вакансій, адже виконують замовлення до Євро-2012. Кожна компанія даватиме свої презентації та, відповідно, прийматиме резюме студентів та молодих спеціалістів.

“Наша компанія вже неодноразово брала участь в Інженерному ярмарку кар’єри, адже це один з ефективних способів набрати нових спеціалістів, поспілкуватися напряму зі студентами та розповісти більше про свою компанію. Багато студентів Львівської політехніки є потенційними працівниками нашої компанії, адже в політехнічному випускають найкращих спеціалістів у галузі ІТ. Навіть якщо вони захочуть працювати в іншій компанії, це хороший старт, досвід, можливість безкоштовних сертифікованих курсів у нашій ІТ-академії. Також це хороший шанс для компаній зібрати достатню базу нових резюме від студентів”, – розповіла представниця компанії-учасника Анна Сологуб.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8584 / 1.54MB / SQL:{query_count}