Четвер, 26 листопада 2009, №132 (870)

Без грошей на Різдво?

Ірина Залецька
Наприкінці року працівники бюджетних установ Львова можуть не отримати зарплати, а на підприємців чекатимуть додаткові візити владних гостей

Фрустрація реставрації

Мар’яна Вербовська
“Пошта” спробувала проаналізувати, що і як реставрували цього року у Львові

Україну знову паплюжать

Командири армії Демократичної республіки Конго (ДРК) продавали зброю повстанцям, з якими вони формально воюють. Такі відомості є в спеціальній доповіді ООН, яка поки що не оприлюднена офіційно. Її копія опинилася в розпорядженні "The New York Times".

Нам залежить на людях, які є лідерами

Світлана Одинець
Яцек Міхаловскі, директор Польсько-американської фундації свободи, про зміни в стипендіальних програмах для українців, амбіції нашої молоді і її перспективи

Сто грамів не зашкодить

Народні методи підвищують захисні сили організму краще, ніж дорогі ліки. Крім того, не мають побічних дій

Автозлодії із почуттям смаку

Ірина Цицак

Корисні поради правоохоронців, як не стати жертвою крадіїв

Економічні зловживання

Україна опинилася серед країн­лідерів за рівнем економічної злочинності з­поміж 54х держав світу - такими є результати нового огляду економічної злочинності, складеного аудиторською компанією PricewaterhouseCoopers. Більшість опитаних в Україні менеджерів місцевих та міжнародних компаній назвали свої збитки від економічної злочинності значними, інформує "Німецька хвиля". Вони підтвердили глобальний висновок авторів опитування: світова економічна криза не вплинула на кількість економічних злочинів, сказав керуючий партнер PricewaterhouseCoopers в Україні Борис Краснянський.

Тепер варто читати фантастику

Дмитро Сирота

Київські "динамівці" в рамках п'ятого туру Ліги чемпіонів проти "Рубіна" змогли взяти тільки одне очко. Важливість цього матчу для обох команд важко переоцінити в контексті боротьби за місце в Лізі чемпіонів. Поразка могла стати катастрофою для обох команд, а нічия залишала багато питань.

Модель самозбереження

Ігор Гулик

У дні, коли Європа помпезно святкувала річницю падіння Берлінського муру, я надибав поодиноку саркастичну відповідь необережним мрійникам. Відповідь Хуана Мануеля де Прада, іспанського публіциста, опубліковану АВС і дуже вчасно перекладену Західною аналітичною групою.

Порятунок за великі гроші

Катерина Сліпченко
Хто, як і наскільки успішно знищував людство?

Співати-не співати?

Три “акорди” президентських виборів – він, вона і противсіх
0.9241 / 1.51MB / SQL:{query_count}