Четвер, 19 листопада 2009, №129 (867)

Gaudeamus igitur… але пізніше

Мар’яна Вербовська
Цьогоріч спудеї уперше відзначали своє свято із зайвою скромністю. У зв'язку з тим, що міжнародний День студента припав на період карантину, молодь була змушена відкласти веселощі до кращих часів. Наприклад, вечірки, заплановані до свята, переносять на середину грудня. Символічним нагадуванням про урочистість стали кам'яні леви біля Ратуші

Штраф за несвідомість

Ірина Цицак
Із десяти водіїв дев’ятеро возять іконки і лише один користується паском безпеки

Військовий кавоман

Ірина Гищук
2010-й рік на Львівщині можуть проголосити роком Юрія Кульчицького

Леви на поручнях

На площі Ринок, а також на вулицях Краківській та Галицькій у Львові побільшало лавочок. Такий, на перший погляд, невибагливий, проте корисний подарунок зробила місту торгова марка "Львівське". 46 добротних лавочок із левами на поручнях стали окрасою вулиць давнього міста: 24 на площі Ринок, 12 - у продовження ряду на вулиці Галицькій та ще 10 - на Краківській.

Карантин на фініші!

Ірина Цицак

На Львівщині він закінчується 23 листопада. Втім медики прогнозують другу та третю хвилі епідемії

Перерахунок за воду

Сергій Білий
У червні суд визнав незаконним рішення про тарифи на водопостачання та водовідведення, які діяли у Львові з березня 2004го до жовтня 2005 року.

А ми по шпалах…

За кілька тижнів у Львові відкриють… “метро”. Наразі наземне. Те, з чим місто не могло собі дати раду самотужки, допоміг вирішити уряд Тимошенко

Дитяча гра з дорослим підтекстом

Варто час від часу згадувати дитячі роки. Особливо, коли це приємні спогади, а не зловмисні наміри. Адже діти бувають часом дуже злими, абсолютно цього не усвідомлюючи. Просто потрібно розбити іграшку, щоб подивитися, що там усередині, повісити мишку, щоб переконатися, чи загине вона, чи ні... Є прекрасна забавка "кубики" - набір дерев'яних брусів з наклеєними на них картинками, літерами і ще чимось подібним. Хочеш, набереш слово "творчість", хочеш - "розруха". А сусідський хлопчина перемішав усе і написав "тюрма". Що в нього за порівняння?

Кримінальники в газетах

Співробітники департаменту поліції НьюЙорка провели обшуки в офісах чотирьох найбільших газет міста в рамках розслідування справ про корупцію, повідомили представники правоохоронних органів. За даними джерела інформаційного агентства Associated Press, яке побажало залишитися неназваним через те, що розслідування все ще триває, співробітники ньюйоркської поліції ретельно обнишпорили офісні приміщення "The New York Times", "The New York Post", "El Diario" і "Daily News of New York". Коли цей матеріал готувався до друку, коментарів від представників обшуканих часописів не надходило.

Ліки в аптеках є лише для… контролерів

Журналісти “Пошти” навідалися у понад два десятки львівських аптек, але в жодній не знайшли повного комплекту ліків, які передбачені постановою Кабміну на період епідемії. Чому їх нема?

Сьогодні в аптеках є все

Неля Бик, генеральний директор обласної аптечної корпорації, про противірусні препарати, забезпеченість аптек ліками

Фантасмагорія соцстандартів

Що знає простий українець про елементарні чинники функціонування національної економіки? Де і в якому місці він може тикнути пальцем можновладцям, чітко формулюючи власні позиції, які безпосередньо впливають на якість та заможність його життя? Мало хто з жителів України шукає відповіді на ці питання, а ще менше може на них відповісти. Хто сказав, що в житті ніколи не буває, як у казці? Українці щодня живуть як у казці, у злій казці, зі злою королевою і не дуже добрим королем. Де мінімальні потреби мільйонів громадян стають предметом брудних загравань політиків.

Продукти на вагу золота

admin
Під приціл злодіїв потрапляють не лише ювелірні магазини, але й гастрономи без сигналізації

Узяти банк

Сергій Білий

Генпрокурор України Олександр Медведько зобов'язав підлеглих до 1 грудня перевірити наявність у банківських установах систем охорони і порушити кримінальні справи, якщо їх немає, щодо керівників банків за службову недбалість. Про це він заявив 17 листопада на спільній координаційній нараді працівників прокуратури і міліції щодо посилення протидії крадіжкам, грабежам і розбоям. Генпрокурор певен: невиконання службовими особами банків заходів захисту призводить до розбійних нападів на фінустанови.

Голи від своїх

Іван Яремко

Можливо, це випадковість, яких так багато в нашому житті, але ті, хто уважно спостерігає не тільки за вітчизняним чемпіонатом, але й за тим, що діється у світовому футболі, могли помітити, як раптом стало багато автоголів. Справжня епідемія!

Медаль за вроду

Яких тільки рейтингів не буває на світі!!! Нарешті з’явився і такий – найпривабливіші дружини спортсменів

Про нацгероїв

Ігор Гулик

Немає жодного сумніву, що кожен з кандидатів у Президенти спробує подати українцям не тільки своє бачення минулого, сьогодення і прийдешнього, але й розповісти про тих, хто, на їхню думку, гідний постати в національному пантеоні героїв. Проблема не в тому, що постатей бракує, проблема в іншому - чи зможуть смаки претендентів припасти до душі більшості співгромадян.

Уряд злякався фільмів жахів

Катерина Сліпченко

А Національна спілка кінематографістів виступає проти запровадження цензури в Україні

Той, хто дарує настрій

Ярина Коваль
У палаці мистецтв уперше у Львові виставка живопису Владислава Шерешевського

Найдовший масовий роман

Стівен Кінг. Загублена земля. Темна вежа ІІІ. Книжковий клуб
0.9682 / 1.59MB / SQL:{query_count}