Субота, 13 Серпня 2011 №88 (1120)

Байкери проти свавілля на дорогах

Наталія Пиртик
Учора, 12 серпня, у Львові, біля пам’ятника Адаму Міцкевичу, відбулась акція протесту байкерів “Будь обережний на дорозі” проти свавілля на дорогах міста та бездіяльності ДАІ, що призводить до смертей велосипедистів, скутеристів та мотоциклістів.

Всесвітній парад зірок

Вікторія Кондратишина
До 24 серпня у північній півкулі Землі триватимуть рясні зорепади. Нічне небо найближчим часом буде осяяне не лише повним місяцем. До 100 зірок на годину, що падатимуть на Землю, може побачити кожен – треба лише пізніше йти спати. Це безкоштовний спектакль небесних світлячків, це тисячі бажань, що збуваються, якщо в них вірити. Дехто думає, що з кожною зіркою, яка падає, помирає людина і її душа таким чином відлітає до неба.

Грані європейської ідеї

Павло Присяжний
Нині “во язицех” концепт “Європа”. У різних вимірах і тлумаченнях. Останніми роками стало навіть модно скрізь і всюди вживати словосполучення з прикметником “європейський” – європейський вибір, європейський дім, європейська валюта, європейський стандарт, європейський ремонт, європейське право, європейський суд, європейська конституція тощо. І це зрозуміло.

Три Спаси

Ольга Хворостовська
У серпні віряни святкують медовий, яблучний та горіховий Спаси. У серпні відзначаємо три Спаси – три свята на честь Ісуса Христа. “Спас” – скорочена назва від слова “Спаситель”, яким Церква вважає Сина Божого. Святкують їх 14, 19 та 29 серпня. Вони неоднакові за своєю значимістю, проте у всіх трьох Спасів привід для торжества пов’язаний зі Спасителем.

Бензин подорожчає через нові акцизи

Оксана Гук
Із першого вересня  набудуть чинності підвищені акцизи на бензин (182 євро за 1 тис. кг) і дизельне паливо (залежно від вмісту сірки). За прогнозами аналітика  Геннадія Рябцева, водіям, мабуть, доведеться збільшити свій бюджет на покупку пального.

Капітан на прізвисько Куля

Іван Яремко
Сьогодні виповнюється 70 років легенді львівського футболу Ігорю Кульчицькому.

Дім оцінюють із брами

coder
Що потрібно змінити на Головному залізничному вокзалі Львова, щоб він став комфортним?
0.9369 / 1.5MB / SQL:{query_count}