Ілон Маск презентував мінітермінали на Starlink

Очільник компанії SpaceX розповів про новий зменшений термінал Starlink mini, який повинен з’явитися у цьому році. 

Він може поміститися в рюкзак та дозволить більш мобільно використовувати широкосмуговий інтернет.

Крім того, Ілон Маск підбив підсумки 2023-го та презентував плани на цей рік. Про це мовиться у презентації компанії. Зокрема, за підсумками минулого року, 2,3 мільйона клієнтів користуються Starlink. Мета компанії – відкрити доступ до Starlink більш ніж половині людства. 

Одна з найбільших новацій – сателіти, які дозволять пряме з’єднання зі смартфонами, що підтримують LTE за принципом Direct to Cell. Цю функцію презентують як додаткову. Наразі SpaceX веде перемовини з 7 мобільними операторами по всьому світу.

Starlink – це проєкт американської компанії SpaceX щодо розроблення супутникової платформи для виготовлення супутників зв’язку, які запускають у космос. Система надає доступ до швидкісного інтернету у будь-якій точці земної кулі.

Total
0
Shares