А ви вже вакцинувалися?

У Львові відкрили онлайн-запис на щеплення від COVID-19 на 10-11 липня – вакцина Coronavac

На масову вакцинацію проти Covid-19, що відбудеться 10 та 11 липня, львів’яни можуть попередньо записатися онлайн і не витрачати час у живій черзі. Масова вакцинація для містян віком від 18 років за відсутності протипоказань відбудеться в чотирьох локаціях: стадіон «Арена Львів» (вул. Стрийська, 199), Центр Довженка (просп. Червоної Калини, 81), ТЦ «Форум» (вул. Під Дубом, 7-б), IQmed Clinic (вул. Липова Алея, 15).
Щоб записатися на щеплення проти Covid-19, потрібно обрати зручну локацію на helsi.me, дату та час. Підтвердження запису отримаєте в смс. Його потрібно показати при вході в пункт вакцинації. Зі собою також потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Також у пунктах вакцинації буде жива черга.
Окрім пунктів масової вакцинації, що працюють на вихідних, щеплення можна отримати й у поліклініках міста. Спеціальні кабінети щеплень проти коронавірусу у міських медичних закладах працюють у будні тільки за попереднім записом – через сервіс Helsi.me, в реєстратурі або через сімейного лікаря. У поліклініках також можна отримати свідоцтво про вакцинацію проти Covid-19, яке засвідчує та видає сімейний лікар після введення другої дози вакцини.
Щеплення проти коронавірусу та внесення даних про нього займає максимум 10 хвилин. Після цього всі вакциновані перебувають ще 30 хвилин під медичним наглядом. Щеплення для львів’ян здійснюється безплатно вакциною Coronavac. Вакцинація проти Covid-19 є безкоштовною. Телефон для довідок: 0 (800) 50-15-50.
Дані про проведену вакцинацію будуть у безкоштовному застосунку Helsi (AppStore і Google Play), а також в електронному кабінеті користувача на сайті.

Сервіс Helsi.me – це сервіс запису на медичні послуги та безпечного зберігання медичних даних. Пацієнтам сервіс дозволяє швидко і зручно записуватися до лікаря, діагностику, аналізи, вакцинацію та замовляти медикаменти. Лікарням – брати участь у реформі охорони здоров'я та впорядкувати роботу клініки. Через сайт та застосунок Helsi.me щомісячно записують до лікаря понад 2,5 мільйона пацієнтів. Системою користуються понад 1300 закладів охорони здоров'я та 49 000 лікарів по всій Україні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0177 / 3.97MB / SQL:{query_count}