Запрошують до інтернатури у лікарню швидкої допомоги

Заявки на конкурс приймають лише в електронній формі до 31 березня включно

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова запрошує випускників всіх медичних закладів України: стартує конкурс на проходження інтернатури у медзакладі. «У нас працюють не просто талановиті фахові самовіддані спеціалісти, вони – найкращі з найкращих! І якщо ви такий чи така – хочемо бачити вас у своїй команді», – зазначають у лікарні.
Конкурс відбуватиметься у три етапи. Перший – подання заявки-резюме та супровідного листа. Другий – співбесіда та перевірка навичок профільними спеціалістами закладу. Третій – особиста співбесіда з конкурсною комісією.
«Подаючи заявку на конкурс, обов’язково вкажіть у резюме інформацію про місце навчання, результат тестування КРОК-1 та середній бал навчальних дисциплін, а ще – інформацію про роботу над науковими дослідженнями та статтями. Їхня наявність – хороший бонус. Обсяг – не більше одного листка А4. Шрифт Times New Roman, розмір 14. Підготуйте супровідний лист. У ньому обов’язково вкажіть, за якою спеціальністю бажаєте проходити інтернатуру. Не ставтесь до цього листі легковажно, адже від викладеної там інформації залежатиме запрошення на співбесіду. У ньому ми очікуємо відповідей на питання: чому обрали свою спеціальність, чому бажаєте працювати у нас? Додатково у супровідному листі просимо вказати інформацію щодо володіння навичками надання невідкладної допомоги. І тут рекомендуємо вписувати лише ті навички, які у вас справді є, адже на другому етапі конкурсу ми їх обов’язково перевіримо. Обсяг – не більше 1000 символів. Шрифт Times New Roman, розмір 14», – інформують у медзакладі.
Заявки на конкурс приймають лише в електронній формі поштою kadry.klshmd@ukr.net від сьогодні та до 31 березня включно. Контакти для довідок: (097) 659-60-82.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3869 / 3.96MB / SQL:{query_count}