Коли варто йти на самоізоляцію

Самоізоляція допомагає зупинити розповсюдження вірусу, не інфікувати колег, друзів і рідних

Самоізоляція потрібна для тих, хто має симптоми або встановлений COVID-19. А також для тих, очікує результати тесту на коронавірус або близько контактував з особами, що захворіли на коронавірус.
При раптовому ГРЗ, що супроводжується лихоманкою, наявністю кашлю або утрудненого дихання. При цьому за 14 днів до появи симптомів пацієнт контактував з людиною, яка має підтверджений COVID-19 або підозру на нього чи повернувся з країни/регіону із місцевою передачею вірусу в громаді відповідно до ситуаційних звітів ВООЗ.
При тяжкому гострому респіраторному захворюванні, коли температура перевищує 38 С та наявний хоча б один з наступних симптомів: кашель або утруднене дихання.
При необхідності госпіталізації за відсутності інших причин, які повністю пояснюють клінічну картину. 
При наявності лабораторно підтвердженого захворювання COVID-19, незалежно від клінічних ознак та симптомів. 
При контакті з людиною, у якої діагностовано COVID-19, незалежно від наявності симптомів.
Контакт з людиною з підтвердженим COVID-19 означає: спільне проживання; прямий фізичний контакт на кшталт рукостискання; контакт із хворим(и) на COVID-19 на відстані до одного метру протягом 15 хвилин і більше, за умови, якщо маску було вдягнуто неправильно або взагалі не вдягнено; перебування у закритому середовищі (наприклад, аудиторія, кімната для засідань, зал очікування лікарні та ін.) із хворим на COVID-19 протягом 15 хвилин і більше на відстані менше одного метру; працівники закладів охорони здоров’я, що підпадають під наступні визначення: контакт в літаку в межах двох сидінь (у будь-якому напрямку) з хворим на COVID-19.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4001 / 3.96MB / SQL:{query_count}