Перинатальний: два тижні без пологів

Медичний заклад не працюватиме з 11 до 25 січня через плановий ремонт системи електропостачання та планову дезінфекцію

Львівський обласний клінічний перинатальний центр (на вул. Джорджа Вашингтона, 6) не працюватиме два тижні у січні 2021 року. «Згідно з наказом департаменту охорони здоров’я №917 від 10 грудня 2020 року «Про зміну порядку госпіталізації вагітних і роділь» Львівський обласний клінічний перинатальний центр не буде приймати вагітних та роділь з 09.00 11 січня по 09.00 25 січня 2021 року. Медзаклад закривають через плановий ремонт системи електропостачання та планову дезінфекцію.
Вагітних та роділь Львова, а також вагітних і роділь з загрозою передчасних пологів та передчасними пологами з міста чи області прийматиме 3-я міська клінічна лікарня у Львові.
Вагітним та роділлям з екстрагенітальною патологією та імуноконфліктною вагітністю допомогу надаватимуть у половому будинку №1.
Як повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, будівництво та устаткування другої черги Львівського обласного перинатального центру майже завершене. Будівельна готовність складає 99%.
У корпусі виконали всі ремонтні роботи, встановили сантехніку та завезли ліжка. У палатах встановили кнопки виклику медичного персоналу, в операційних частково вмонтували необхідне медобладнання. Зі слів Юрія Холода, завершити всі роботи і відкрити другу чергу перинатального планують найближчим часом.
У 2020 році у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі народилось 5473 дітей. Серед них – 2614 дівчаток та 2859 хлопчиків. Як зазначила керівниця медзакладу Марія Малачинська, також у перинатальному центрі минулого року народилось 177 двієнь та троє трієнь.
На Львівщині у 2020 році, як писала «Львівська Пошта», найпоширенішими іменами, які давали дітям при державній реєстрації були: чоловічі – Максим, Матвій, Марко, Артем, Владислав, Давид, Дем’ян, Данило, Захар; жіночі – Анастасія, Анна, Софія, Вікторія, Вероніка, Злата, Яна, Діана, Мілана.
Рідковживані імена, які обирали батьки для своїх малюків в області: чоловічі – Саян, Августин, Матео, Натанаїл, Теофан, Платон, Говсеп, Даміан, Меркурій; жіночі – Заріна, Росава, Беатріса, Ачелья, Мальва, Юнія, Тавіта, Одарка, Філомена, Іная, Сіта.
У свою чергу Міністерство юстиції склало список найбільш рідкісних та найбільш популярних імен дітей в Україні, котрі народилися в 2020 році. Зокрема, найбільш рідкісними іменами серед хлопчиків цього року стали: Зеленський, Яник, Вакула, Лимон, Київ, Князь, Принц, Парижан. Неординарними дівчачими іменами були: Луна, Імперія, Золушка, Хрусталіна, Квітка, Шанель, Нева.
Та все ж більшість батьків давали дітям традиційні імена. Приміром, серед хлопчиків у 2020-ому в Україні найбільше Артемів, Андріїв, Богданів, Владиславів, Володимирів, Данилів, Дмитрів. Серед жіночих імен найбільш популярними цього року були: Анна, Анастасія, Антоніна, Богдана, Валерія, Вікторія.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4307 / 3.99MB / SQL:{query_count}