Живіть на всі сто!

У Львові запрацював унікальний Центр здоров’я “100+ Medical”, який спеціалізується на ресурсній, східній медицині та на оздоровленні всього тіла

Жити повноцінно і щасливо, бути здоровим аж до ста років можна! У Львові на вул. Ярослава Мудрого, 16 запрацював сучасний Центр здоров’я “100+ Medical”, який гармонійно поєднав у собі народну та сучасну медицину і дбає про збереження та відновлення здоров’я кожної людини. 
У Центрі наголошують: завдяки технологіям ресурсної, східної медицини та спеціальному масажному обладнанню можна не лише вилікувати майже всі хронічні недуги, а й допомогти кожному жити на всі сто! Цукровий діабет, остеохондроз, защемлення нервів, артрити, серцево-судинні захворювання, грижі, проблеми з тиском, бронхіти, ангіни, гастрити, пієлонефрити – ось далеко не повний перелік хвороб, за усунення яких беруться в Центрі здоров’я і успішно долають їх.
Наразі більшість Центрів здоров’я“100+ Medical” є на сході України. У Львові такий центр один, проте найближчим часом тут планують відкрити ще щонайменше два. Загалом у Західній Україні в наступні два роки мають з’явитися 25 Центрів здоров’я “100+ Medical”! Головним Центром здоров’я у нас на заході є Центр у Івано-Франківську. Саме там компанія успішно розвивається і навіть на базі Медичної академії проводить успішні клінічні дослідження з гіпертонії та серцево-судинних захворювань.
Зараз ця компанія об’єднує тисячі людей по цілій Україні, і всі вони отримують хороші результати та відчувають позитивні наслідки зміни свого способу життя. За короткий час з моменту відкриття Центру тільки в місті Лева вдалося оздоровити вже більш ніж сто осіб.
“Ресурсна медицина – це новітня оздоровча технологія, яку створив харківський лікар вищої категорії Олександр Малко. Досвід, здобутий в Азії, Китаї та Кореї, він вдало поєднав з можливостями сучасних технологій. Стало зрозуміло одне: ця методика унікальна і здатна допомагати людям швидко позбуватися болю, – каже директор Центру здоров’я “100+ Medical” у Львові Денис Дмитренок. – Дієвість методики неодноразово випробовував і на собі. Свого часу захворів на коксартроз, і єдине, що мені казали лікарі, то це замінювати суглоб, а можливо, й оформляти інвалідність. Проте не погодився з вироком, почав шукати вихід. І лише ресурсна медицина мені допомогла! Відтоді я зрозумів, що це моя місія – доносити до людей інформацію про оздоровлення саме завдяки такій технології”.
“100+ Medical” спеціалізується на виробництві та дистрибуції оздоровчого масажно-теплового обладнання для домашнього використання. В арсеналі компанії є такі апарати: турмаліново-нефритовий килимок “Здоров’я”, масажер “Майстер+”, килимок “Доктор+”, пояс “Чемпіон”, маска “Зорко”, а також оздоровчі подушки, навіть браслети і намиста.
“Основне завдання такого обладнання – відновити внутрішні ресурси організму, регенерувати їх, а відтак допомогти кожній людині прожити життя повноцінно і без болю. Тобто ми хочемо донести до кожного українця інформацію, що не обов’язково пити пігулки, аби оздоровитися! Це можна зробити набагато простіше і приємніше завдяки нашому запатентованому обладнанню. До прикладу, нефрит і кераміку, які використовують у ньому, нам привозять з кращих фабрик та заводів Китаю і Південної Кореї. Саме ж виробництво, українське, розвинуте в Харкові. Як то кажуть, українці для українців! – веде далі Денис Дмитренок. – Вже згаданий килимок “Здоров’я” усуває спазми, розріджує кров, виводить шлаки і перероджує імунітет. Маска “Зорко” знімає очний тиск, покращує кровообіг, допомагає при катаракті та глаукомі. Що стосується масажера “Майстер+”, то це взагалі суперуніверсальний пристрій: завдяки ляганню на нього в різних позиціях відбувається тракція (витягнення) хребта. Понад те, масажер впливає на глибинні м’язи, усуває спазми, що не до снаги жодному масажистові”.
Унікальність роботи Центру здоров’я “100+ Medical” ще й у тому, що тут дають можливість кожному пацієнтові безкоштовно випробовувати на собі все обладнання. Кожен, хто звернеться сюди, зможе пройти 25 безплатних процедур!
“Ми не продаємо кота в мішку, а реально розповідаємо і показуємо, як це працює. Для початку організовуємо для клієнтів 40-хвилинну презентацію компанії. У своїй Школі здоров’я навчаємо того, як за допомоги власних ресурсів можна стати здоровим, а далі вже проводимо процедури. Усім охочим, які звертаються по допомогу до нашого Центру, гарантуємо безкоштовну діагностику! Тим, що справді відчують покращення від користування нашим обладнанням (а ми впевнені, що так і буде), захочуть користуватися ним частіше, аніж раз на день, у нашому демонстраційному центрі, дамо можливість придбати його за привабливими цінами. Тим, що не можуть дозволити собі зробити це через брак коштів, запропонуємо відвідувати наш Центр безкоштовно”, – запевняє директор “100+ Medical” у Львові Денис Дмитренок.
Успішна компанія “100+ Medical”, яка швидко розвивається, завжди дбає про клієнтів, тому часто використовує різні мотиваційні методи, зокрема проводить аукціони, розіграші тощо!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.3911 / 4.12MB / SQL:{query_count}