Зайва вага у дитини: коли непокоїтися

Педіатри радять частіше зважувати дітей, аби не допустити ожиріння

Кожну дитину необхідно регулярно зважувати, починаючи з дворічного віку. Це, на думку фахівців, допоможе впоратися з епідемією ожиріння. Такого висновку дійшли експерти з університетів Оксфорда і Манчестера. Вони наголошують, що сучасних дітей найчастіше починають зважувати після того, як вони йдуть у початкову школу, а інколи взагалі після 11 років. Однак сучасна статистика показує, що це вже занадто пізно, оскільки до цього віку більш ніж 20% дітей мають надлишкову вагу.
Саме тому дослідники розрахували ідеальний вік для початку регулярних зважувань, який становить два роки. При цьому дітей необов’язково зважувати щодня або щомісяця – досить робити це кілька разів на рік.
Також варто пам’ятати про те, що дитячий організм дуже “пластичний”: діти досить швидко набирають вагу, але й швидко від неї позбавляються, якщо проводять достатню кількість часу за активними заняттями. Також експерти нагадують, що ожиріння може призвести до серцево-судинних недуг, діабету і раку. При цьому багато батьків не вважають надлишкову вагу або ожиріння дитини великою проблемою, оскільки вважають, що діти з цього виростають.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.3845 / 4.05MB / SQL:{query_count}