Планка: чим корисні вправи

Щоденна планка врятує і спину, і нервову систему

Планка – одна з найефективніших спортивних вправ, яка займає мало часу, але допомагає досягти помітних результатів за доволі короткий термін, пише Lifehack.
* Це ідеальна вправа для всіх ключових груп м’язів. Планка – це вправа для м’язів живота, бо в такому положенні працюють усі ключові групи м’язів. Розтягуючи ці м’язи, згодом помітите, що можете підіймати більшу вагу, зміцніє спина, покращиться спортивна продуктивність, особливо в стрибках. 
* Зменшиться ризик травми спини і хребта. Планка допомагає “будувати” м’язи, водночас вона запобігає зайвому навантаженню на спину та стегна. За даними Американської ради з фізичних вправ, регулярна планка не лише істотно зменшує біль у спині, але й зміцнює м’язи і забезпечує міцну підтримку усієї спини.
* Покращиться метаболізм. Щоденна планка допомагає “спалити” більше калорій, ніж інші традиційні вправи для живота, наприклад, прес і присідання. Це важливо, якщо багато часу проводите за комп’ютером. Щоденна планка від хвилини до 10-ти, до і після роботи не лише пришвидшить метаболізм, але й допоможе підтримувати рівень метаболізму впродовж усього дня, навіть під час сну.
* Значно покращиться постава. А хороша постава зберігає хороший стан кісток, покращує загальний стан та ефективність м’язів.
* Підвищиться загальний баланс. Ви коли-небудь відчували, що під час спроби встояти на одній нозі, не можете простояти більше декількох секунд? Це тому, що м’язи живота недостатньо міцні для потрібного балансу. Балансування покращить бокова планка та планка з різними варіаціями покращать продуктивність у будь-якій спортивній активності.
* Станете гнучкішими. Гнучкість – головна перевага регулярної планки. 
* Покращиться психологічний стан. Планка істотно впливає на нервову систему. Розтягуючи усі групи м’язів, ця вправа зменшує стрес і напруження в організмі. Вона не лише заспокоює мозок, але й лікує тривожність і симптоми депресії – за умови щоденного виконання.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6646 / 4.08MB / SQL:{query_count}